• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    HOCH
    HOCH --- ---
    THESTOUPA: proc ne :)
    FROGY: vcera se mi to zrovna stalo u jedny kamosky... Problem byl v tom, ze byla prirazena do nekolika skupin a jedna skupina to mela nejak zakazany. Odebral jsem ji z ty skupiny a pak ji to najednou slo. Ale samotny nastavovani bylo ponekud hekticky a kdyby se me nedko zeptal, jak sem to udelal, tak fakt nevim :) Facebook dle meho nazoru to ma pokazdy jinak :D
    M1C4A1: zajimave :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    FROGY: stava se to.
    FROGY
    FROGY --- ---
    chci se zeptat, zda se nekomu stava ten bug (?), ze nevidi u usera jeho zed? mne se to u nekterych lidi stava a hlavne se to ostatnim pry stava v mem pripade. a kdyz neco okomentuju, tak treba neni videt moje profil foto a jmeno...
    konotroloval jsem nastaveni soukromi a mam to standard na urovni pratele pratel
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    HOCH: 2012? :-)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ....jak jsem jiz psal, je to slepovany tak, aby to slapalo ale za timhletim relativnim klidem musi byt spousta lidi, ktery makaj od rana do vecera, protoze furt se tam neco kazi a pak to takhle dopada. Jednou nastane soudny den zuctovani, kdy facebook spadne a cela planeta se tak ocitne ve viru masoveho abstaku a to bude teprv hlina :DDD
    METALLIAN
    METALLIAN --- ---
    Mně zas hlásí už třetí den, že mezi všemi přečtenými mám jednu nepřečtenou, což mě mate každý další den při sledování toho, jestli už něco přišlo:)
    TODZO
    TODZO --- ---
    SAIL_OR: tenhle problém nás má víc... :(
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    co může být příčinou toho, že mi facebook třeba půl dne nejede, přičemž vše ostatní je v pořádku? po přeinstalování jsem sidnes instalovala pár věcí a možná jsem někde zaškrtla něco špatně.. ráno mi jel, teď se tam nedostanu
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    MARDUK: ;DD
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    _LUCI: mat tak tvoju istotu:)
    HOCH
    HOCH --- ---
    _LUCI: a proc?
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    ještě že jste si nenastříkali do trenýrek, chlapci.
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    HOCH: tiez sa mi stalo to iste
    HOCH
    HOCH --- ---
    M1C4A1: ja taky pomerne dlouhou dobu ne, pak mi to nekdo rekl a ja listoval historii a s chapajicim vyrazem jsem se nekdy i docela dobre bavil :D
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    HOCH: Aha, tak proto! Já furt nevěděl, proč lidi píšou názvy barev. :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    SIAN: jsem zvedavej, co si vymyslej priste... Docela se mi libilo to s tim spodnim pradlem - kazdej psal cerna, modra, ...no a pak jedna frajerka zadna a vsichni se mohli posrat, fakt to bylo docela zabavny :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...tak na fcbku se objevil novy spam a ke vsemu srdceryvny - Moje přání na rok 2010 je, aby lidé pochopili, že děti s tělesným postižením nemají žádnou chorobu. Tyto děti nehledají lék, ale chtějí být akceptovany a mít právo být jako ostatní.... 93% lidi toto nezkopíruje a nepoužije jako svůj status. Bud'te vy jedním z těch 7%, kteří toto zkopíruju a dají do svého statusu aspoň na... hodinu...
    ...jsem zvedavej, kolik lidi mi napise, kdyz to tam nedam, ze jsem si to nedal do statusu.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Dá se někde globálně vypnout, aby se moje mailová adresa nepředávala aplikacím? Nebaví mě to u každé zvlášť odklikávat.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    TK_: Díky. každopádně je to pěknej vopruz:o/
    TK_
    TK_ --- ---
    XMARGE: TK_: BRUISE:
    Je to jak jsem tvrdil tady: TK_. V nastavení privacy settings se píše tohle:
    You cannot completely turn off recent activity stories anymore. However, if you want to remove a particular story that currently shows up, simply click the “Remove” button that appears to the right of the story after you move your mouse over it.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    http://www.facebook.com/group.php?gid=238664412005&ref=nf

    nechapem co je divne na spani bez podprdy..
    DHA
    DHA --- ---
    TK_: tak už mají článek, což je přesně to, po čem toužili. :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam