• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...brzky zjisteni :)
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    nic se nesere tak jako facialbook, vubec to nefunguje.¨!!!
    HOCH
    HOCH --- ---
    TK_: ...vem si, ze pak mas neco vyresit, kdyz s jistotou vis, ze minimalne 80 tisic lidi je v na svete uplne zbytecne :) A to je jenom za kratkou chvili a pouze jenom za ty, kteri umeji cz/sk :)
    TK_
    TK_ --- ---
    HOCH: stará ohraná klasika s názvem: NEBUDU PLATIT 100 KČ MĚSÍČNĚ ZA POUŽÍVÁNÍ FACEBOOKU OD 9. ČERVENCE 2010!
    80 tisíc lidí
    HOCH
    HOCH --- ---
    TK_: skoda ze jsem v praci a frcim jenom na lite :(
    TK_
    TK_ --- ---
    Z tohohle demence odkapává po litrech: http://www.facebook.com/group.php?gid=265944109665
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    FROGY: jj dneska jem potreboval neco nastavit na nejaky strance a precist si postu a zabralo mi to pres hodinu ... nakonec jsem postu vyresil pres m.facebook a na tu stranku musel pockat no
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...your odpoved likes me :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    no podle me to nakonec nemusi bejt tak daleko, v mych ocich se technologicka funkcnost te site hrouti kazdym dalsim dnem pouzivani... :/
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...souhlas, staci jenom, kdyz si vzpomenu, kdyz nam ho zatrhli v praci, to jste meli videt, jak vsichni byli nervozni a na nekterych byli videt tezky abstinencni priznaky... No a ted si vemte, ze by se celosvetove facebook vypnul/spadnul, tak co by to udelalo za zkazu :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    MUTHA: to jsem tu nadhodil ja neb prave pro mnoho lidi by konec fuckbooku byl koncem (minimalne jejich) sveta. a dobrej bordel by to jiste nadelalo :-)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ....tak to vypada, ze nemusime ani cekat do r 2012 :D Ono se nam to mozna rozpadne mnohem driv :)
    JENDA69
    JENDA69 --- ---
    osobní tip: pokud vám fb nejede, zkuste to přes mobilní verzi, ta je oproti normálnímu facebooku velmi stabilní

    m.facebook.com
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Mně to teď občas taky nejede, majó to pojebaný.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    HONZIK96: ja se tedka na facebook doma neprihlasim, ale pres comp v praci to jde (VNC), vazne v tom maj nakej bragjl
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    KRYZSTOFF: díky moc .. lite najede, ale při pokusu se nalogovat zahlásí:
    Account Unavailable
    Your account is temporarily unavailable due to site maintenance. It should be available again within a few hours. We apologize for the inconvenience.

    .. aspoň neco ..
    KRYZSTOFF
    KRYZSTOFF --- ---
    HONZIK96: hm, jsem to mel prees vikend.. problem imho pravdepodobne na jejich serverech, lite verze mi jela bez problemu - coz by vysvetlovalo proc ti to jede z mobilu a v gagdetu..
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    řešim teď takovou kravinu .. nejede mi facebook.com na pocitaci .. page not found .. ve trech ruznych prohlizecich .. i na druhym kompu s firefoxem stejny problem .. FB explorer(coz je takovej gadget v postrani liste) statusy a ostatni na FB vidi .. kdyz se pripojim telefonem pres wifi na ten samej router, tak FB taky funguje .. ostatni weby bezej v cajku .. nechapu ..
    HOCH
    HOCH --- ---
    THESTOUPA: proc ne :)
    FROGY: vcera se mi to zrovna stalo u jedny kamosky... Problem byl v tom, ze byla prirazena do nekolika skupin a jedna skupina to mela nejak zakazany. Odebral jsem ji z ty skupiny a pak ji to najednou slo. Ale samotny nastavovani bylo ponekud hekticky a kdyby se me nedko zeptal, jak sem to udelal, tak fakt nevim :) Facebook dle meho nazoru to ma pokazdy jinak :D
    M1C4A1: zajimave :)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    BTW víte, že do jakéhokoliv profilu se mohou správci zalogovat, mají na to speciální webovou aplikaci? Donedávna bylo heslo do této aplikace "Chuck Norris". :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam