• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    FROGY
    FROGY --- ---
    btw. taky vam zmizely starsi komenty pod fotkama?
    FROGY
    FROGY --- ---
    KOCURMOSUR: zrusil nebo docasne deaktivoval? ;)
    KOCURMOSUR
    KOCURMOSUR --- ---
    tak a zrusil som si konto... ahhhhhh
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    je snad logické, že při velkých změnách je potřeba nějakou dobu testovat a vychytávat chyby, než se všechno ustálí
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    AKNELKA007: pondělí 27. dubna 2009, 12:21
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Hm tak som zvedava kedy to prepnu mne. Stale mam stary fb.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---

    Všimnete-li si, že má dnes někdo narozeniny.

    55 hlasy od 55 respondentů

      LOJZEE
      LOJZEE --- ---
      mne se to libi, celkove je to prehlednejsi, mouchy si snad dochytaj. hlavne ocenuju, jak si poradily se zalozkou - fotky, ktera je ted vyrazne pritazlivejsi, stejne jako zalozka udalosti, kde clovek krasne vidi serazene udalosti za mesic, na ktere chce jit a na ktere ne, vcetne udalostich minulych - celkove to striktni razeni po mesicich mi vyhovuje a jako tresnicka serazene narozeniny pratel, taky moc pekne udelany, ze se v tom clovek uz vazne muze orientovat.
      MARDUK
      MARDUK --- ---
      TK_: spociatku to fungovalo, momentalne mam rovnaky "problem". Uvidime ako si s tym sudruhovia poradia.
      TK_
      TK_ --- ---
      MARDUK: mně to moc funkční nepřipadá, ukazuje to několik hodin starý zprávy a ani refresh to nevyřeší
      FROGY
      FROGY --- ---
      M1C4A1: pravdepodobne - lol ;) no jeden z mala indikatoru pro odhad ceny fb (netvrdim, ze jediny!) je informace, ze MS dal za 1,6% podilu 240mega dolaru.
      http://www.msnbc.msn.com/id/21458486/
      ta celkova cena se samozrejme neda pocitat prepoctem tehle ceny na celek, jednak myslim, ze ms se trochu svezl na hype bubline okolo soc. siti, a pak taky urcite jeho zamer byl, aby se jako minorativni vlastnik dostaval k internim informacim fb
      M1C4A1
      M1C4A1 --- ---
      KRYZSTOFF: Nějak se začít musí, začne to vydělávat až časem. Kdyby byl FB od začátku plnej reklamy, tak tam lidi nepolezou. Teď se do toho přidává postupně. Podobně na Youtube. Asi to negeneruje nějakou skutečnou práci, ale vzhledem k tomu, že Zuckenberg je jeden z nejmladších miliardářů a neinvestoval do toho skoro nic, tak FB pravděpodobně nějakou cenu má.
      KRYZSTOFF
      KRYZSTOFF --- ---
      M1C4A1: mel jsem dojem, ze prave FB ma s vlastnim uzivenim se problem - resp. reklama tam je, nicmene ve srovnani s provoznimi naklady nijak oslniva.. (loni FB poprve v zisku, napr. http://business.theatlantic.com/2009/09/facebook_turns_a_profit_users_hits_300_million.php) Skupina proti zpoplatneni je obv blbost, jen me zajima, odkud vis, ze si z reklamy v pohode vyzije.. btw podobny problemy maj/mely afaik i treba skype a youtube - super firmy, skvely sluzby, znamej brand a miliony uzivatelu, ale problem je kde na tom vydelat..
      HOCH
      HOCH --- ---
      ...novej design je fajn, ale neco delaj s nastavenim bezpecnostnich pravidel, ktery si uzivatel sam nastavi. Chvilku to jde, a pak najednou mi lidi zacinaj psat, ze nemuzou to a to, pritom jsem na to nesahnul, takze logicky vzato na neco museli vyvojari sahnout :(
      M1C4A1
      M1C4A1 --- ---
      Je. Zatím jsem tam ale přišel na chybku, že nejde měnit pořadí aplikací v tom levým sloupečku. Snad to brzo opraví.
      MARDUK
      MARDUK --- ---
      mne sa to dost paci...je to viacej funkcne
      M1C4A1
      M1C4A1 --- ---
      Jinak už se mi konečně překlopil Facebook na ten nový design, vypadá to celkem slušně.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam