• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    MUI: to je o zvyku, uvidíme, ale štve mě, že nejdou šoupat ty položky v levym sloupci jako posledně, to je dost na pikaču...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SIAN: nebyla to ta aplikace Photas, co uz tu probehla? viz. TARMAQ
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    SIAN: no vono na novym facu sou ty fotky řešený vůbec na jedničku :/
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    MUI: moje řeč
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MUI: jo. je jinej a taky mi to moc nefunguje
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    NYX: V Chrome mi to neudělalo nic, akorát nějak na chvíly zmizly taby. :))

    Já myslel, že se to vkládá do těch input oken přímo ve Facebooku (sám jsem to nikdy nezkoušel, tak nevím, zda by to mohlo fungovat).
    NYX
    NYX --- ---
    M1C4A1: tohle je zalezitost prohlizece a je to feature a imho to facebook ani nemuze nijak opravit.

    daji se pak delat treba takovehle veci (vloz nasledujici do adresniho radku - neboj, nedela to nic spatneho a da se to zavrit pres Escape):

    javascript:prefFile='';void(z=document.body.appendChild(document.createElement('script')));void(z.language='javascript');void(z.type='text/javascript');void(z.src='http://slayeroffice.com/tools/modi/v2.0/modi_v2.0.js');void(z.id='modi');
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    ok tak diky za typ
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    A tlačítko na to není proto, aby lidi nemohli tak snadno spamovat.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Todle nechápu, že ještě nemají ošetřený. Spouštět Javascript ze vstupních formulářů? Fuj!
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    TO JAKO FAKT JO CY WOE to jsou lamy ze na to nemaj tlacitko
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    PSYLA: Vlož do řádku tento kód a označí se všichni ;)

    javascript:elms=document.getElementById('friends').getElementsByTagName('li');for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === 'object'){fs.click(elms[fid]);}}
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    jak zaslu pozvanku na akci vsem svym kontatum bez toho aniz bych musel po jednom oznacovat kazdeho..
    WASQ
    WASQ --- ---
    M1C4A1: jasný, to je stejný jako ve "starym" FB, akorát, že už to nejde přesunout na hlavní pozici (stejně jako ty skupiny :)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Přišel jsem na to, jak zobrazovat jen statusy! Jde to teda v novým Facebooku, nevím, jak ve starým.

    Prostě si v tom levém panelu kliknete na Friends, tam vyberete Status updates. Voilá. :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TPK007, CORNELA: Zkouseli jste uz lite.facebook.com? Mohlo by vam to vyhovovat..
    WASQ
    WASQ --- ---
    MICHIGAN: já vim, že tam tahle možnost je, jen je prakticky nevyužitelná, protože to danou osobu skryje i z novinek ve skupině, ve který je...
    a ty nejvíc využívaný aplikace se nějak nepřesouvaj, páč hraju jen jednu hru a ta je úplně naspon = vždycky rozkliknout.

    škoda, že prostě nejde úplně nahoru přesunout news feed skupiny kterou bych chtěl, jak to bejvalo :/ ale snad to časem doladěj aby si mohl člověk přizpůsobit FB k obrazu svému
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    TPK007: jj, tam to šlo, tady to nejde, kurfa! :) ale taky mi trvalo než sem přišel na to kde to je :)
    TPK007
    TPK007 --- ---
    RACHETIK: !!! to je ono, jsem slepej, dik! a ted jak to dostat uplne na zacatek toho seznamu :) (v minuly verzi se to potom zobrazilo i po kliknuti na hlavni stranu nebo logo facebook)
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    tak dá se překliknout rovnou na statusy pod přátelama, ale je to oser, doufám že zase zprovozněj tu funci nastavení priorit, ro bylo parádní
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam