• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    ANICZKA: ne, chvíli to trvá, do týdne by se ti jméno mělo změnit, pokud ho druhý den zase změníš jinak, zase je to týden.
    ANICZKA
    ANICZKA --- ---
    Nevite nekdo jak si na FB uspesne zmenit prijmeni? Nekterym lidem se to ocividne dari.. A ja se o to uz nejakou dobu pokousim a vzdy mi to napise "Váš požadavek na změnu jména byl zamítnut naším systémem automatického schvalování." ... Kdyz si to zadouci prijmeni snazim dat alespon jako druhe jmeno, pise mi to same. Neni na to nejaky figl?
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    Facebook Filter - Plugin do Firefoxu, co by vas mohl zajimat ;)
    https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/47397
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    VASUCEK: jednoduchý, musíš to ale nastavovat postupně, pokud tam někdo tu hlášku z aplikace hodí, klikneš na "skrýt" a bude tam bu´d toho člověka, nebo tu aplikaci.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    MYJKA: top jsou vetsinou ty, ktere lidi hodne lajkujou nebo komentujou, takovej vyber proste. a nejnovejsi jsou vsechny :)
    VASUCEK: me by jen zajimalo, kolik z techhle skupin zakladaji spekulanti a kolik ti, kteri si uz z toho delaji jen prdel a chteji vedet, kolik lidi jim na to skoci :))
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    VASUCEK: na to sem taky nepřišel, ale jakmile to někdo zjistí, tak mu myslim budem všichni velmi vděčni když se o to podělí :)
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Tak jsem to v rychlosti proletěl a nemám čas se v tom moc hrabat. Něco se mi podařilo, ale kde nastavím, aby se mi na zdi nezobrazovaly věci typu "Lucka could really use some help fertilizing their crops in FarmVille!", Michal soutěží o Creatine Monohydrát tablety a Whey Protein Actions 85%. Soutěžte také a vyhrajte na tři kliknutí ;) nebo Tereza má pro dnešní den nejlepší kamarádku blablabla?

    Předpokládám, že jsou to aplikace, ale ty si v settings nikde nemůžu nastavit. Dík
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    aky je rozdiel medzi najnovsie a top novinky? o.O
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    zda se mi to,nebo zmizelo nastaveni v zabezpeceni,aby pri vyhledavani nebyla videt moje fotka?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    tak uz mam ted taky novej FB :) ale nerozumim tomu povyku, dyt je to stejny....
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Tak třeba ti to mohlo stačit, že jo, co já vím. :)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    MUI: na mobil je m.facebook.com
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    MUI: to je o zvyku, uvidíme, ale štve mě, že nejdou šoupat ty položky v levym sloupci jako posledně, to je dost na pikaču...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SIAN: nebyla to ta aplikace Photas, co uz tu probehla? viz. TARMAQ
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    SIAN: no vono na novym facu sou ty fotky řešený vůbec na jedničku :/
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    MUI: moje řeč
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MUI: jo. je jinej a taky mi to moc nefunguje
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    NYX: V Chrome mi to neudělalo nic, akorát nějak na chvíly zmizly taby. :))

    Já myslel, že se to vkládá do těch input oken přímo ve Facebooku (sám jsem to nikdy nezkoušel, tak nevím, zda by to mohlo fungovat).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam