• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Agenti FBI sú už aj na Facebooku
    http://pocitace.sme.sk/c/5288478/agenti-fbi-su-uz-aj-na-facebooku.html
    Trosku materialu pre paranoikov ;)
    AZASHAQ
    AZASHAQ --- ---
    muzu se zeptat jak poznam ve skupine kdo z fanousku je administrator?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    SINEAD: IMHO to podporuje zatim jen gmail, mozna jeste hotmail co ja vim ;] Proste je asi potreba, aby bylo podporovano API dane emailove sluzby...
    SITH
    SITH --- ---
    kdyz tam napises firemni mail, tak jo. Ale to je pak tvuj fail
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Hm to je fakt...me nenapadlo:)) muze to takhle nekomu projet i firemni email?
    SITH
    SITH --- ---
    DONALD: presne
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    DONALD: Přesně tak. Facebook si dělá tu databázi jen na základě informací, který mu jsou poskytnutý. Kdyby se to nabourávalo samo od sebe do schránek, tak by to byl takovej skandál, že by to mohlo Facebook i zničit.
    DONALD
    DONALD --- ---
    SINEAD: ja bych spis rek, ze ti lidi, co ti to navrhuje, dali FB souhlas, aby jim projel jejich email
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    DIM_: Dik, aspon neco...:-)
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Zdravim,
    dotaz:
    FB mi cekuje email, s kym si pisu a pritom jsem k tomu nikdy, ale opravdu nikdy nedala souhlas - poznala jsem to, ze mi ty lidi navrhuje jako pratele. Jediny, ze mam stejny heslo na mail jako na FB (je to alterID, takze je mi to celkem fuk)...neni to treba na zalobu nebo tak neco? Jsou trosku vodrzly ne?

    BTW da se tam nekdo "zabanovat"? Jakoze mi bejvalej leze do profilu a nasledkem toho se mi tam ten jeho ksicht, kterej jsem doufala ze uz nikdy neuvidim, zobrazuje v navrzich na pratele?
    DHA
    DHA --- ---
    http://www.facebook.com/video/video.php?v=1248922548097&ref=nf

    Michal David zpívá pro ČSSD.
    5:48 Michal David bez playbacku!
    TK_
    TK_ --- ---
    a jeje, uz se zase do profilu vracej vic nez rok stary smazany veci
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    DHA: diky, zkusim))
    DHA
    DHA --- ---
    MISSTY: nevím, jestli po pořád platí, ale ......... Facebook systém automaticky odstraní skupiny, jakmile budou prázdné (bez členů). Pokud jste vytvořili skupinu, nebo jsou jedním ze skupiny administrátorů, nejjednodušší způsob, jak odstranit skupiny je odstranit všechny členy a pak se odstranit sami.
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    ahoj, mam dotaz - jak se da zrusit skupina na fb?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: dyt maj pravdu :D
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    DRAGON: jo to je ono
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    XMARGE: to asi nebude ono.. ja bych chtel, aby mi prislo upozorneni, ze nekdo zareagoval na muj comment a nebo nekdo zareagoval na to, co sem poslal. Nebo se pletu a je to ono? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam