• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    MICHIGAN: no to neni úplně ono - to může pracovat jen s lidmi, které mám v přátelích. já bych potřeboval zjistit "cestu" ode mně k někomu cizímu.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    ZUZU: nevim presne, jestli je to presne to, co hledas, ale zkus TouchGraph Photos ;) http://apps.facebook.com/touchgraph/?ref=ts
    LOJZEE: uplne dole na home v nejnovejsich prispevcich je polozka Upravit moznosti (Edit settings), tam ty svoje prefence muzes nastavit ;)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    zdravim, neexistuje nejaka sluzba/robot, ktery by mi ukazal "pres kolik" lidi se nekdo s nekym na facebooku prateli?
    (napr. chci zjistit "jak daleko jsou od sebe" pepa s arnostem a ono mi to vyplivne pepa se kamaradi s jardou ten se kamaradi lojzou a lojza se kamaradi s arnostem)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    FROGY: mno tak to prdim, necham to tak, jak to je :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    WOJTISHEK: no mam takovej dojem jeste, ze prave moznost posilat lidem pozvanky ma skupina, ktera naopak oproti strance ma spis jinak uz same nevyhody
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    da se nejak nastavit aby se mi u konkretnich skupin zobrazovalo na zdi vsechno, co se tam deje? nastavit nejak prioritu jedne skupine oproti tem 200 ostatnim?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    FROGY: jj, to funguje, spis mi slo o to, jestli lze pozvat ty lidi...napada mne tedy jedine vytvorit uzivatele se stejnym obsahem a pridat si ty lidi jako pratele...tem potom posilat pozvanku...jinak mne nenapada nic
    FROGY
    FROGY --- ---
    WOJTISHEK: urcite by melo jit nastavit, aby se eventy zobrazovaly na zdi, cimz se dostanou do feedu vsem lidem (primo ohledne zaslani zpravy si nejsem jistej ted)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Kdyz mam vytvorenou stranku, mam v ni fanousky a vytvorim udalost spjatou se strankou...jak muzu k te dane udalosti prizvat vsechny fanousky stranky? lze to vubec?
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    HURDA: ted vysla knizka "FaceBook" .. maji ji v kszdxm vetsim knihkupectvi..
    OT: knizka "Planeta Google" mi prisla nudna..
    HURDA
    HURDA --- ---
    nemáte někdo nějaký knížky o FaceBooku, zejména o aplikacích pro FB?

    (nejlépe elektronicky)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    YOSHUA: funguju na chate.
    YOSHUA
    YOSHUA --- ---
    BOO: LOL
    YOSHUA
    YOSHUA --- ---
    M1C4A1: prosimte a ty smajlici fungujou kdy? ted sem jeden pouzil za reakci na kamosuv post a nijak se to neprevedlo... tak jestli treba nemas vypozorovan njaky pravidla a nebo je to zase jedna z funkci co funguje ve stredu vecer mezi 19:00 a 21:00 a potom taky cely pondeli a v nedeli vecer a zbytek casu funguje uplne jinak nebo vubec, viz celej facebook(chapu ze na tom je porad co delat..)

    jo a jeste bych se zeptal, mate nekdo problemy se zobrazovani/funkci fcbk na W XP a FF? Ja musim temer furt mackat CTRL+F5 (reload s prepisem cache), tak me napadlo ze by se to dalo vychytnout zakazanim chachovani stranek v domene, ale nevim jestli to jde nastavit ve FF...
    AZASHAQ
    AZASHAQ --- ---
    JACHYMKO: :D dekuji, ale kdyz tam prave tato kolonka neni a administratorka na vyzvu na zdi nereaguje. Zrejme pozadat spravce o prozrazeni a nebo nahlasit stranku?
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Mám v přátelích jednu slečnu, která na FB neumí produkovat jinej obsah než přidávání do skupin:
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    http://www.zougla.gr/Uploads/michael/ww2onfacebook.jpg
    2. světová válka na Facebooku. :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Agenti FBI sú už aj na Facebooku
    http://pocitace.sme.sk/c/5288478/agenti-fbi-su-uz-aj-na-facebooku.html
    Trosku materialu pre paranoikov ;)
    AZASHAQ
    AZASHAQ --- ---
    muzu se zeptat jak poznam ve skupine kdo z fanousku je administrator?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    SINEAD: IMHO to podporuje zatim jen gmail, mozna jeste hotmail co ja vim ;] Proste je asi potreba, aby bylo podporovano API dane emailove sluzby...
    SITH
    SITH --- ---
    kdyz tam napises firemni mail, tak jo. Ale to je pak tvuj fail
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam