• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    mám na mysli přesně toto - http://www.facebook.com/photo.php?pid=107866&id=100000620856567&op=1&view=all&subj=374249636212&aid=-1&oid=374249636212&saved&fbid=104767306220631

    odkaz přímo pod fotkou. když ho tam vložím já, tak nen aktivní a je v tom ošklivém tvaru www.facebook.com/sgsdfgsdfgsdfkluslfhskgnsdkgjhdfkh.php
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Hele tuší někdo jak do caption u fotek dát nějaký zformátovaný link? Je na to nějaký trik (vím že to jde), každopdáně [link] www.faf [/link] ani html nefunguje.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ETINA: skupina neposílá ty pozvánky i když se to tak zdá, vždy je posílá určitý člověk. Takže když si toho, kdo rozesílá dáš do ignore listu, mělo by ti to přestat chodit.
    ETINA
    ETINA --- ---
    Mam dotaz, jsem v jedne skupine ale ta me neustale zahlcuje pozvankami na akce. Jak udelat at me nehcodi ty pozvanky ale ve skupine zustat?? :) diky
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    ANNIE: vpravo pod obrazkom eventu

    Invite people to come
    Promote event with an advertisement
    Edit Guest List
    Cancel this Event
    Edit event
    Send guests a message
    Print guest list

    btw ako dlho si to hladala?
    CD0M3
    CD0M3 --- ---
    ANNIE: : vlezeš do události a vpravo pod obrázkem máš "Message Guests"
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    DIM_: jo, tak to nefunguje :)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    ANNIE: Ja jenom hadam, ale zkus dat psat zpravu a do prijemce zkus psat jmeno ty udalosti. Asi to samo nabidne "vsem ucastnikum teto udalosti".
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    Mozna blbej dotaz, ale jak rozeslu zpravu vsem ucastnikum nejaky udalosti (pochopitelne za predpokladu, ze jsem jeji admin)? Vubec to tam nemuzu najit...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    MICHIGAN: no to neni úplně ono - to může pracovat jen s lidmi, které mám v přátelích. já bych potřeboval zjistit "cestu" ode mně k někomu cizímu.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    ZUZU: nevim presne, jestli je to presne to, co hledas, ale zkus TouchGraph Photos ;) http://apps.facebook.com/touchgraph/?ref=ts
    LOJZEE: uplne dole na home v nejnovejsich prispevcich je polozka Upravit moznosti (Edit settings), tam ty svoje prefence muzes nastavit ;)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    zdravim, neexistuje nejaka sluzba/robot, ktery by mi ukazal "pres kolik" lidi se nekdo s nekym na facebooku prateli?
    (napr. chci zjistit "jak daleko jsou od sebe" pepa s arnostem a ono mi to vyplivne pepa se kamaradi s jardou ten se kamaradi lojzou a lojza se kamaradi s arnostem)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    FROGY: mno tak to prdim, necham to tak, jak to je :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    WOJTISHEK: no mam takovej dojem jeste, ze prave moznost posilat lidem pozvanky ma skupina, ktera naopak oproti strance ma spis jinak uz same nevyhody
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    da se nejak nastavit aby se mi u konkretnich skupin zobrazovalo na zdi vsechno, co se tam deje? nastavit nejak prioritu jedne skupine oproti tem 200 ostatnim?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    FROGY: jj, to funguje, spis mi slo o to, jestli lze pozvat ty lidi...napada mne tedy jedine vytvorit uzivatele se stejnym obsahem a pridat si ty lidi jako pratele...tem potom posilat pozvanku...jinak mne nenapada nic
    FROGY
    FROGY --- ---
    WOJTISHEK: urcite by melo jit nastavit, aby se eventy zobrazovaly na zdi, cimz se dostanou do feedu vsem lidem (primo ohledne zaslani zpravy si nejsem jistej ted)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Kdyz mam vytvorenou stranku, mam v ni fanousky a vytvorim udalost spjatou se strankou...jak muzu k te dane udalosti prizvat vsechny fanousky stranky? lze to vubec?
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    HURDA: ted vysla knizka "FaceBook" .. maji ji v kszdxm vetsim knihkupectvi..
    OT: knizka "Planeta Google" mi prisla nudna..
    HURDA
    HURDA --- ---
    nemáte někdo nějaký knížky o FaceBooku, zejména o aplikacích pro FB?

    (nejlépe elektronicky)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam