• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    AZASHAQ
    AZASHAQ --- ---
    FEDAJKIN: jj diky presne tohle jsem hledal .)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    JACHYMKO: jj vim. ale jde ti to v popisku fotky? viz příklad ta fotka té prdelky. tam to @nefachčí, aspon me ne.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MUCKER: Facebook je za to zaloval taky..
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    hehe tak tenhle odkaz proste na facebook nedate! :)

    http://www.seppukoo.com/how-it-works
    AZASHAQ
    AZASHAQ --- ---
    Muzu dotaz. Co delat v pripade, ze skupina nema kolonku spravce? Skupina porusuje prava vlastnictvi? Vyzva na zdi skupiny pro nalezeni jejiho spravce vychazi na prazdno. Nahlaseni obsahu je provedno jiz davno, ale bez vysledku. Nedari se mi najit ceske zastoupeni spravcu facebook site, zadna podpora call centra facebooku ci emaily na jejich spravce? Jedine co se ted deje je hromadici se ucast fanousku na neovladatelny obsah. Dekuji
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    ANNIE: aha..v tom pripade pardon:)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    FEDAJKIN: jo takhle.... to je ale pekne blby, protoze pod pages se eventy zakladaj celkem casto. No nic. Zeptala sem se. Menit uz to nebudu :) Dekuju
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ANNIE: hmm... koukal sem že si to založila pod Page ne pod svým profilem. v tom by mohl být problém, eventy of page jsou dost osekaný, nemůžeš ani pozvat všechny členy Page. Možná ale jenom děláš něco špatně. osobně bych zkusil event založit znovu pod svým profilem a uvidíš.
    HURDA
    HURDA --- ---
    co se stane až umřu? kdo to na FB nastaví?
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MARDUK: no a presne to ja tam nemam...



    nevite nekdo proc?
    ETINA
    ETINA --- ---
    FEDAJKIN: tak proto sem na to neprisla :) diky barney!!
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    mám na mysli přesně toto - http://www.facebook.com/photo.php?pid=107866&id=100000620856567&op=1&view=all&subj=374249636212&aid=-1&oid=374249636212&saved&fbid=104767306220631

    odkaz přímo pod fotkou. když ho tam vložím já, tak nen aktivní a je v tom ošklivém tvaru www.facebook.com/sgsdfgsdfgsdfkluslfhskgnsdkgjhdfkh.php
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Hele tuší někdo jak do caption u fotek dát nějaký zformátovaný link? Je na to nějaký trik (vím že to jde), každopdáně [link] www.faf [/link] ani html nefunguje.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ETINA: skupina neposílá ty pozvánky i když se to tak zdá, vždy je posílá určitý člověk. Takže když si toho, kdo rozesílá dáš do ignore listu, mělo by ti to přestat chodit.
    ETINA
    ETINA --- ---
    Mam dotaz, jsem v jedne skupine ale ta me neustale zahlcuje pozvankami na akce. Jak udelat at me nehcodi ty pozvanky ale ve skupine zustat?? :) diky
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    ANNIE: vpravo pod obrazkom eventu

    Invite people to come
    Promote event with an advertisement
    Edit Guest List
    Cancel this Event
    Edit event
    Send guests a message
    Print guest list

    btw ako dlho si to hladala?
    CD0M3
    CD0M3 --- ---
    ANNIE: : vlezeš do události a vpravo pod obrázkem máš "Message Guests"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam