• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    AZASHAQ: tak to čumim, dobrý. Je možný, že to až taková náhoda nebyla a tyhle žádosti se v kopii a s pár výhružkama právního řízení přeposílají i majiteli skupiny, kterej se v tu chvíli posere a FB team má po vzájemné domluvě o něco víc času měnit si statusy.
    AZASHAQ
    AZASHAQ --- ---
    FEDAJKIN: nechal jsem 7dnu vyzvu na zdi pro spravce skupiny. 8den jsem konal s tvou pomoci.

    - prvni reakce s odpovedi automatem kde jen akceptuji nahlaseni a dohodi obecny odkaz na faq v dane tematice s prihozenym cislem dotazu presne za 5hodin od nahlaseni
    - v zapeti (10min - nahoda) se ozval sam od sebe spravce skupiny, ktery dobrovolne nasdilel spravcovstvi k memu uctu (predpokladam bez ucasti facebook teamu)
    - psal jsem ihned na dany email facebook teamu odpoved ohledne vyjasneni situace se spravcem a vyreseni celeho problemu a spokojenost ze zajmu ze strany facebook
    - presne za 24hod a 4minuty prisla odpoved ze stejneho emailu, ze jsou poteseni s uspechem vzajemne domluvy se spravcem skupiny a pokud budu mit jakykoliv jiny dotaz at nevaham a dam vedet. Podepsana:

    Thanks,

    Daisy
    User Operations
    Facebook
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    FROGY: třeba aby firemní "zákazníci", pro které jsou Pages určeny, neměli v ruce zdarma zas tak silný nástroj a museli si ty featurky kupovat?
    FROGY
    FROGY --- ---
    ja vlastne nechapu, proc vedou skupiny a stranky zvlast a nesloucej to do jedne veci, ktera bude umet featurky obou....
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    KYTT: fan page nemůže nic posílat poštou, jen updaty. Fan page ani nemůže pozvat všechny svoje členy na event kterej založila. Jediná možnost je postout to na wall a jajk píše Frogy, nasypat fandum do feedu.
    FROGY
    FROGY --- ---
    KYTT: u fan stranky imho jedine jako event na wall stranky, ktera se jim pak sype do feedu

    JOSEF_MASOPUST: neser a hledej diry v asfaltu ;)
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    KYTT: tedka vam na fotbal bude chodit stejne min nez tisic lidi :)
    KYTT
    KYTT --- ---
    Mám dotaz. Jsem správcem fan page se zhruba dvaceti tisíci fanoušky. Lze zaslat pozvánku na Událost (Event) tak, aby se fanouškům zobrazil na hlavní stránce jako normální Event invitation? Našel sem i přes googlení pouze možnost to zaslat fanouškům poštou. Zasílat klasické pozvánky zdá se můžou jen stránky s méně než tisícem členů...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    AZASHAQ: celekm by mě zajímalo jak pružně na to budou reagovat. dej pak vědět!
    AZASHAQ
    AZASHAQ --- ---
    FEDAJKIN: jj diky presne tohle jsem hledal .)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    JACHYMKO: jj vim. ale jde ti to v popisku fotky? viz příklad ta fotka té prdelky. tam to @nefachčí, aspon me ne.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MUCKER: Facebook je za to zaloval taky..
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    hehe tak tenhle odkaz proste na facebook nedate! :)

    http://www.seppukoo.com/how-it-works
    AZASHAQ
    AZASHAQ --- ---
    Muzu dotaz. Co delat v pripade, ze skupina nema kolonku spravce? Skupina porusuje prava vlastnictvi? Vyzva na zdi skupiny pro nalezeni jejiho spravce vychazi na prazdno. Nahlaseni obsahu je provedno jiz davno, ale bez vysledku. Nedari se mi najit ceske zastoupeni spravcu facebook site, zadna podpora call centra facebooku ci emaily na jejich spravce? Jedine co se ted deje je hromadici se ucast fanousku na neovladatelny obsah. Dekuji
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    ANNIE: aha..v tom pripade pardon:)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    FEDAJKIN: jo takhle.... to je ale pekne blby, protoze pod pages se eventy zakladaj celkem casto. No nic. Zeptala sem se. Menit uz to nebudu :) Dekuju
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ANNIE: hmm... koukal sem že si to založila pod Page ne pod svým profilem. v tom by mohl být problém, eventy of page jsou dost osekaný, nemůžeš ani pozvat všechny členy Page. Možná ale jenom děláš něco špatně. osobně bych zkusil event založit znovu pod svým profilem a uvidíš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam