• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    OFFINKAA: jak to můžu udělat ?
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    RICKOUS: no nejde no, ale jde to obejít.
    FROGY
    FROGY --- ---
    RICKOUS: nejde. u fanpage jde akorat poslat aktualizace, skupina proti tomu umi i udalosti myslim
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    OFFINKAA: chci ze svoji fanpage zvat fanousky na udalost. Ne aktualizace a ani ne zvat svoje zname a ani nechci davat udalost na zed. Ale odeslat pozvanky jestli to jde..
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    RICKOUS: vytvoříš událost na fanpage? :-), prostřednictvím funkce informovat fanoušky posíláš aktualizace ...
    nebo chceš pozvat fanoušky z fanpage jiné než svojí? Pak pošleš na zeď odkaz na událost. Hmm?
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Nahodou nejaka finta jak pozvat uzivatele fanpage na udalost ?
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    OMG! Tyvoe já už fakt nevím, tohle mi teď přišlo od kámoše, o kterém jsem si jako o jednom z mála myslel, že to má v hlavě v pořádku.

    Soutěž a vyhraj ŠKODU SUPERB - AUTO ROKU 2009 - HRAJEME O 10 AUT!
    HURDA
    HURDA --- ---
    TARMAQ: Nezavoláš si třeba eval...
    tady je boostarepper co to zavádí, vidíš jaký věci jsou dostupný

    fbjs_sandbox.prototype.bootstrap = function() {
    if (!this.bootstrapped) {
    var appid = this.appid;
    var code = [
    'a', appid, '_Math = new fbjs_math();',
    'a', appid, '_Date = fbjs_date();',
    'a', appid, '_String = new fbjs_string();',
    'a', appid, '_RegExp = new fbjs_regexp();',
    'a', appid, '_Ajax = fbjs_ajax(', appid, ');',
    'a', appid, '_Dialog = fbjs_dialog(', appid, ');',
    'a', appid, '_Facebook = new fbjs_facebook(', appid, ');',
    'a', appid, '_Animation = new fbjs_animation();',
    'a', appid, '_LiveMessage = new fbjs_livemessage(', appid, ');',
    'a', appid, '_document = new fbjs_main(', appid, ');9,
    'a', appid, '_undefined = undefined;',
    'a', appid, '_console = new fbjs_console();',
    'a', appid, '_setTimeout = fbjs_sandbox.set_timeout;',
    'a', appid, '_setInterval = fbjs_sandbox.set_interval;',
    'a', appid, '_escape = escapeURI;',
    'a', appid, '_unescape = unescape;'
    ];
    for (var i in {
    clearTimeout: 1,
    clearInterval: 1,
    parseFloat: 1,
    parseInt: 1,
    isNaN: 1,
    isFinite: 1
    }) {
    code = code.concat(['a', appid, '_', i, '=', i, ';']);
    }
    eval(code.join(''));
    }

    a vzhledem k tomu, že to trochu mění DOM nepůjde žádná knihovna co manipuluje s DOMem a Ajax je použitej taky jinej, takže ani taková knihovna nepůjde
    // come code omitted for clarity
    this.bootstrapped = true;
    }
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    HURDA: jj on uz to vysvetlil TK_, ze tam melo byt spis FBJS.. jak jsem tak koukal tak se jedna o JS, ktere si FB rozparsuje a zmeni nazvy identifikatoru aby byly unikatni pro jednotlive aplikace a netloukly se s ostatnima. Co jsem z toho pochopil tak je tam navic akorat nejake premapovani nekterych getteru/setteru, takze nevidim duvod proc by nemela jit pouzit nejaka externi FBJS knihovna ;]
    ono se vlastne stejne porad jedna o JavaScript, nebo snad mas v prohlizeci FBJS engine? ;]
    HURDA
    HURDA --- ---
    TARMAQ: "v podstatě žádá externí knihovna ti tam nepojede" protože neni ve FBJS, všechno co umí něco pořádnýho určitě volá fci, objekt, kterej na FB volat nemůžeš
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    SWITCHMAN: Název PAGES nejde změnit! Pokuď nemáš základnu likerů čítající několik tisíc lidí, tak se tím nikdo nebude zabývat.
    Jde změnit profilové jméno, nesmí obsahovat zakázané znaky...jinak se lze jmenovat jakkkoliv.
    Včera se mě klient ptal, jestli lze změnit název z FOtky na Katalog. Nenašla jsem tuhle možnost.
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    SWITCHMAN: tohle by se mi taky hodilo
    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    banalni trapny dotaz... kamos nemuze zmenit nazev stranky vytvorene na FB. netusite nekdo prosim? kdyztak jestli nekdo, tak do posty.. diky moc!!
    TK_
    TK_ --- ---
    TARMAQ: imho vlastni externi FBJS
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    HURDA: jak FB pozna ze "vlastni externi JS" neni "zadna externi knihovna"? ;]
    HURDA
    HURDA --- ---
    NAILER: tam nemůžeš používat normální JS, jen FBJS, ten má pro ajax obalovou třídu ajax
    http://wiki.developers.facebook.com/index.php/FBJS/Examples/Ajax

    jinak jsi mluvil o html a tagách, ne o JS, ten je tam omezenej o dost víc (v podstatě žádá externí knihovna ti tam nepojede), ale přilinkovat vlastní externí JS by jít mělo.
    NAILER
    NAILER --- ---
    HURDA: tak treba nepovoli vic jak dve prilinkovany csska, javascripty pocitam zadny. chteli jsme tam dat kus stranky, kde je fura ajaxu a js, takze nakonec to jsou vsechno linky ven na web.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    TARMAQ: je to mozne , zmatlo me ze jsem nahodne vybral dve a u obou to same. ted jsem zkusil dalsi a je to ok.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    naprosto neskutečně mě vytáčí likebox dneska, nemůžu dostat html kód, který by mi udělal (a tomluvím o tom, že se mi automaticky nenastavuje ID page), když pak vložím na web, objeví se mi error page...
    asi to tady dneska rozbiju :-)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    asi tupý Dotaz do pléna, dostanu html recommendations code a like button nebo activity feed do FBML na facebook pages?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    OLA44: nemuze to souviset s nastavenim videa? U nekterych videi mi to taky dela, nevim cim to je.. asi nejake nastaveni soukromi nebo tak neco
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam