• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    FROGY
    FROGY --- ---
    TOMBOM: imho nelze
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    jo a nevíte někdo jak zjistit správce fanpage? když se to tam nikde nezobrazuje?
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Uživatelský profily, který maskují akorát nějakou firmu, okamžitě reportuju jako "Does not represent a real person". :-> Nemám tady to zneužívání rád.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    TOMBOM: ale mají to práce docela dobře vychytané a zdá se mi, že čím dál líp :-)
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    OFFINKAA: No co jsem to už jednou zkoušel tak ja akorát problém, že člověk musí vyplnit to jméno a příjmení, což je občas problém ty dvě slova. No košér nekošér, když to nemaj vychytaný, tak co člověk nadělá žejo :)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    TOMBOM: Mám ,klienta, který skoro 1000 friendů - i když dneska už není košér propagovat firmu nebo událost jako profil, a je to úplně OK:)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    TOMBOM: nebude

    BOO: They have too many friends with friend requests. Even if the number of friends is decreasing there is probably enough awaiting friend requests to meet the limit. Wait a couple of days as the number of friends in their request queue is too many... :-)
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    no to jsem teda ještě neslyšel, ale to by mohl teda být pak problém když bude hodně fanoušků festivalu, který založím jako dalšího uživatele, tak aby pak nebylo omezení na přidávání přátel...
    FROGY
    FROGY --- ---
    TOMBOM: to je vlastne taky cesta, mozna rpo nektere pripady nejlepsi. Ale imho te to muze do budoucna limitovat pro propojeni tveho webu a fb (ty like tlacitka) - ale jeste to nemam moc prozkoumane
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    To jo s tim taky pořád bojuju. Ono je asi místo fanpage založit prostě nového uživatele. Řeším teď právě jakou variantu vybrat pro jeden festiválek co pořádáme...
    FROGY
    FROGY --- ---
    OFFINKAA: se zajmem jsem cekal, jake reseni mi uniklo;) ty aktualizace imho nikdo necte (sam jich tam jednou za cas objevim pozehnane), takze spam pres zed stranky je fakt asi jediny trochu smysluplny reseni - ale s velmi malym zasahem bohuzel
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    RICKOUS: musíš slevit ze svých nároků a naspamovat to na zeď ...nebo to poslat jako aktualizaci. jiná možnost není.
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    OFFINKAA: jak to můžu udělat ?
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    RICKOUS: no nejde no, ale jde to obejít.
    FROGY
    FROGY --- ---
    RICKOUS: nejde. u fanpage jde akorat poslat aktualizace, skupina proti tomu umi i udalosti myslim
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    OFFINKAA: chci ze svoji fanpage zvat fanousky na udalost. Ne aktualizace a ani ne zvat svoje zname a ani nechci davat udalost na zed. Ale odeslat pozvanky jestli to jde..
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    RICKOUS: vytvoříš událost na fanpage? :-), prostřednictvím funkce informovat fanoušky posíláš aktualizace ...
    nebo chceš pozvat fanoušky z fanpage jiné než svojí? Pak pošleš na zeď odkaz na událost. Hmm?
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Nahodou nejaka finta jak pozvat uzivatele fanpage na udalost ?
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    OMG! Tyvoe já už fakt nevím, tohle mi teď přišlo od kámoše, o kterém jsem si jako o jednom z mála myslel, že to má v hlavě v pořádku.

    Soutěž a vyhraj ŠKODU SUPERB - AUTO ROKU 2009 - HRAJEME O 10 AUT!
    HURDA
    HURDA --- ---
    TARMAQ: Nezavoláš si třeba eval...
    tady je boostarepper co to zavádí, vidíš jaký věci jsou dostupný

    fbjs_sandbox.prototype.bootstrap = function() {
    if (!this.bootstrapped) {
    var appid = this.appid;
    var code = [
    'a', appid, '_Math = new fbjs_math();',
    'a', appid, '_Date = fbjs_date();',
    'a', appid, '_String = new fbjs_string();',
    'a', appid, '_RegExp = new fbjs_regexp();',
    'a', appid, '_Ajax = fbjs_ajax(', appid, ');',
    'a', appid, '_Dialog = fbjs_dialog(', appid, ');',
    'a', appid, '_Facebook = new fbjs_facebook(', appid, ');',
    'a', appid, '_Animation = new fbjs_animation();',
    'a', appid, '_LiveMessage = new fbjs_livemessage(', appid, ');',
    'a', appid, '_document = new fbjs_main(', appid, ');9,
    'a', appid, '_undefined = undefined;',
    'a', appid, '_console = new fbjs_console();',
    'a', appid, '_setTimeout = fbjs_sandbox.set_timeout;',
    'a', appid, '_setInterval = fbjs_sandbox.set_interval;',
    'a', appid, '_escape = escapeURI;',
    'a', appid, '_unescape = unescape;'
    ];
    for (var i in {
    clearTimeout: 1,
    clearInterval: 1,
    parseFloat: 1,
    parseInt: 1,
    isNaN: 1,
    isFinite: 1
    }) {
    code = code.concat(['a', appid, '_', i, '=', i, ';']);
    }
    eval(code.join(''));
    }

    a vzhledem k tomu, že to trochu mění DOM nepůjde žádná knihovna co manipuluje s DOMem a Ajax je použitej taky jinej, takže ani taková knihovna nepůjde
    // come code omitted for clarity
    this.bootstrapped = true;
    }
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam