• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    TOMBOM: Teoreticky to nějak jde. Viz http://www.outsidermedia.cz/Odhaleno-Za-uspechem-Premluv-babu-stoji-medialni-agentura-1.aspx a
    "Nasnadě je tedy otázka, kdo tím autorem stránky je. Že by sám pan Zelenka? Nebo snad Jirka Mádlů s Martou Issovou? Ale kdepak…

    Způsob jak autora vypátrat, existuje, a není to nikterak složité, chce to jen vědět jak (pomocí poměrně hloupého bugu, který využívají reklamní agentury při oslovování autorů populárních stránek za účelem reklamy)."
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    BOO: requestů můžou být i tisíce. nicméně může to být způsobené i tím, že byla fanouškem příliš mnoha stránek - pokud vím, tak se to počítalo dohromady. takže např. max. 3000 přátel a 2000 oblíbených stránek. ovšem s tím, jak se FB vyvíjí, tak to budou imho muset brzo změnit, protože zatímco těch 5000 přátel z jejich pohledu chápu, u stránek jim podobný limit bude brzo vadit...
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Jak moc těžké je napsat pro FB nějakou primitivní aplikaci?
    Konkrétně mě napadlo, že bych zkusil napsat nějakou blbinu, která vypíše seznam přátel, kteří nejčastěji mění statusy zadaný, nezadaný. :)) Jmenovalo by se to (pracovní název) "Kdo je největší kurva/kurevník mezi tvými přáteli"? :-D
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    BOO: nevím...myslím kolem 200, ale ověřené to nemám.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    VASUCEK: to je známý fail FB... v nejhorším případě můžeš ohlásit "hijack" stránky jejím původním správcem a požadovat FB, aby mu sebrala práva (a dala je tobě), ve smyslu Copyright infringement (když je to třeba bývalý zaměstnanec, kterému rupne v bedně a začne vyvádět nesmysly). mělo by to zabrat - otázka vždycky je, jak dlouho to bude trvat ;) jiné cesty ale nejsou.
    když se stránky prodávají, tak to většinou její majitel prodá i s příslušným accountem, který měl pro vytvoření stránky udělaný.
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    FROGY: Fuck! Nicméně díkes za info ;)
    FROGY
    FROGY --- ---
    VASUCEK: zakladatel muze pridavat a odebirat adminy, ti nemohou odebrat admina zakladateli
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Byl jsem jmenován správem page. Je možné aby mě administrátor, který page založil a následně mě jako správce jmenoval, nějak vymazal? Jde to rozhodnutí zpětně vzít? Já u něj možnost "Remove administrator" nemám, takže ho vymazat nemohu. Tu vidím jen u sebe a zajímá mě, zda-li to má ten druhý stejně? Neví někdo? Díkes
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    RACHETIK: já platím kartou mBank a žádný problémy jsem nezaznamenal. ale ta má zrovna nic moc kurzy, takže až mi přijde AXA karta, zkusím tu - prý je tam kurz hodně dobrý.
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    nemáta někdo zkušenost s placenim reklamy? která karta se osvědčila nejvíc? co sem tak brouzdal po fórech tam s tim sou nějaký problémy údajně... díky moc
    FROGY
    FROGY --- ---
    TOMBOM: imho nelze
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    jo a nevíte někdo jak zjistit správce fanpage? když se to tam nikde nezobrazuje?
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Uživatelský profily, který maskují akorát nějakou firmu, okamžitě reportuju jako "Does not represent a real person". :-> Nemám tady to zneužívání rád.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    TOMBOM: ale mají to práce docela dobře vychytané a zdá se mi, že čím dál líp :-)
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    OFFINKAA: No co jsem to už jednou zkoušel tak ja akorát problém, že člověk musí vyplnit to jméno a příjmení, což je občas problém ty dvě slova. No košér nekošér, když to nemaj vychytaný, tak co člověk nadělá žejo :)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    TOMBOM: Mám ,klienta, který skoro 1000 friendů - i když dneska už není košér propagovat firmu nebo událost jako profil, a je to úplně OK:)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    TOMBOM: nebude

    BOO: They have too many friends with friend requests. Even if the number of friends is decreasing there is probably enough awaiting friend requests to meet the limit. Wait a couple of days as the number of friends in their request queue is too many... :-)
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    no to jsem teda ještě neslyšel, ale to by mohl teda být pak problém když bude hodně fanoušků festivalu, který založím jako dalšího uživatele, tak aby pak nebylo omezení na přidávání přátel...
    FROGY
    FROGY --- ---
    TOMBOM: to je vlastne taky cesta, mozna rpo nektere pripady nejlepsi. Ale imho te to muze do budoucna limitovat pro propojeni tveho webu a fb (ty like tlacitka) - ale jeste to nemam moc prozkoumane
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    To jo s tim taky pořád bojuju. Ono je asi místo fanpage založit prostě nového uživatele. Řeším teď právě jakou variantu vybrat pro jeden festiválek co pořádáme...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam