• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    nakonec jsem ten kód našla
    http://www.facebook.com/conversecz?v=app_4949752878
    ale štve mě, že musím dvakrát klikat, abych se k tomu videu vůbec dostala...nemůžu nějak vymlátit jpg toho videa ...sakra
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    zkouším to a nějak mi to nejde
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    Jde vložit na FBML video? z Youtube nebo jiné?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    TOMBOM: nikdo se tím nebude zabývat, ani pokud máš třeba 10 tisíc lidí. změna se ti může povést tak leda jsi-li obří americká společnost, co se přejmenuje. jinak smůla.
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    THESTOUPA: jo díky :) záleží teda kolik tisíc. My už jsme na 800, ale zase chápu, že jak jsou věčně problémy, že někdo nabere mraky lidí a pak to změní třeba na "Volím Paroubka" tak je potřeba to regulovat :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    Nevíte někdo jak změnit název page? Nemůžu to nikde najít...
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Dejte to nekdo konecne pod ten obrazek, ze page nemuze posilat PMka :=]
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    _LUCI: v těchto chvilkách jako teď si připadam tak děsně starej ./ furt nic, kaslu na to .)
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    FROGY: Dík za potěšující info ;) Damn it.
    FROGY
    FROGY --- ---
    VASUCEK: bohuzel nejde, uz se to tu nekolikrat resilo - jde to u skupiny, page muzes komunikovat akorat pres svoji wall, nepletu-li se
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    FROGY: Ne, update je jasný :) ...jde mi o klasické rozeslání soukromé zprávy do pošty všem članům page! A pokud to nejde, tak mi to prosím ani neříkej :-D
    FROGY
    FROGY --- ---
    VASUCEK: myslis update? pzrava klasicka nejde...
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Asi jsem slepý, ale jak prosímávás co nejjednodušeji pošlu všem fanouškům page zprávu do pošty? Myslel jsem si, že se mi otevře okno, kde je budu moct jednotlivě vybrat (popřípadě použiju ten skript pro označení všech) tak jak to mám u přátel v profilu. Díkes
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    _LUCI: (after 50minutes): jo aha, tohle sem tam šel udělat .)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    MUCKER: jo, najdi si přátelé, tam je u ní napsáno request, tak to prostě vykřížkuj ,D
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    DONALD: a napsal neco na svou zeď "během vyřizování žádosti"? :)

    a ještě dotaz: dá se žádost o přátelství stáhnout? rozmyslel sem si to, neni tak pěkná, jak se mi zdálo v noci :D
    DONALD
    DONALD --- ---
    jsme si to ted tady otestovali... ja mam zablkovany verejne krome pridani do pratel a poslani zpravy vsechno... a zpristnily se navic vsechny profilovy fotky (namisto jen jedne co je videt normalne), jinak nic
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    NYX: AJZNBONAK: jj asi jo, ted vidim, ze zed ma pristupnou (zrejme) pro vsechny, takze i prispevky uz se zobrazujou v tom mym "streamu" :)
    NYX
    NYX --- ---
    MUCKER: neukazuje se jen to, co nastavil zcela verejne? to by davalo smysl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam