• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    FROGY
    FROGY --- ---
    VASUCEK: myslis update? pzrava klasicka nejde...
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Asi jsem slepý, ale jak prosímávás co nejjednodušeji pošlu všem fanouškům page zprávu do pošty? Myslel jsem si, že se mi otevře okno, kde je budu moct jednotlivě vybrat (popřípadě použiju ten skript pro označení všech) tak jak to mám u přátel v profilu. Díkes
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    _LUCI: (after 50minutes): jo aha, tohle sem tam šel udělat .)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    MUCKER: jo, najdi si přátelé, tam je u ní napsáno request, tak to prostě vykřížkuj ,D
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    DONALD: a napsal neco na svou zeď "během vyřizování žádosti"? :)

    a ještě dotaz: dá se žádost o přátelství stáhnout? rozmyslel sem si to, neni tak pěkná, jak se mi zdálo v noci :D
    DONALD
    DONALD --- ---
    jsme si to ted tady otestovali... ja mam zablkovany verejne krome pridani do pratel a poslani zpravy vsechno... a zpristnily se navic vsechny profilovy fotky (namisto jen jedne co je videt normalne), jinak nic
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    NYX: AJZNBONAK: jj asi jo, ted vidim, ze zed ma pristupnou (zrejme) pro vsechny, takze i prispevky uz se zobrazujou v tom mym "streamu" :)
    NYX
    NYX --- ---
    MUCKER: neukazuje se jen to, co nastavil zcela verejne? to by davalo smysl.
    AJZNBONAK
    AJZNBONAK --- ---
    MUCKER: tohoto bugu jsem si vsimnul uz driv, staci nekomu dat friendship request a zpristupni se .. docela velka chyba imho
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    to je normalni ze se mi zobrazujou lidi ktery mi jeste nepotvrdili pratelstvi?
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Koukám, že se teď rozšířil nějakej vir/červ/spamoidní aplikace, která cpe uživatelům nějakou optickou iluzi. :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    da se nejak jednoduse vypnout na vlastni zdi zobrazovani kdo se pridal do jake skupiny?

    co jsem nasel na netu tak je potreba nekolik pluginu do firefox a pak spousta nastavovani :)

    DIK
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    ADAMM: díky
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    M1C4A1: no evidentně teda jo, ale jak na ten poměrně hloupý bug že :)
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    M1C4A1: důležitý jsou body a je jedno jak ...
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    TOMBOM: Teoreticky to nějak jde. Viz http://www.outsidermedia.cz/Odhaleno-Za-uspechem-Premluv-babu-stoji-medialni-agentura-1.aspx a
    "Nasnadě je tedy otázka, kdo tím autorem stránky je. Že by sám pan Zelenka? Nebo snad Jirka Mádlů s Martou Issovou? Ale kdepak…

    Způsob jak autora vypátrat, existuje, a není to nikterak složité, chce to jen vědět jak (pomocí poměrně hloupého bugu, který využívají reklamní agentury při oslovování autorů populárních stránek za účelem reklamy)."
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    BOO: requestů můžou být i tisíce. nicméně může to být způsobené i tím, že byla fanouškem příliš mnoha stránek - pokud vím, tak se to počítalo dohromady. takže např. max. 3000 přátel a 2000 oblíbených stránek. ovšem s tím, jak se FB vyvíjí, tak to budou imho muset brzo změnit, protože zatímco těch 5000 přátel z jejich pohledu chápu, u stránek jim podobný limit bude brzo vadit...
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Jak moc těžké je napsat pro FB nějakou primitivní aplikaci?
    Konkrétně mě napadlo, že bych zkusil napsat nějakou blbinu, která vypíše seznam přátel, kteří nejčastěji mění statusy zadaný, nezadaný. :)) Jmenovalo by se to (pracovní název) "Kdo je největší kurva/kurevník mezi tvými přáteli"? :-D
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    BOO: nevím...myslím kolem 200, ale ověřené to nemám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam