• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    SITH
    SITH --- ---
    DIM_: ja mam oznacene dve customize skupiny "visible a invisible"...jedni vidi vetsinu, druzi nevidi nic. Ale ten trend kterym se facebook ubira se mi taktez nelibi


    DONALD: ja mam v pratelich jednu slecnu, ktera se sama vyfoti a nataguje tam vsechny sve kamarady jen proto, aby ji kazdy videl jak je zajimava :(
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    DONALD: můžeš si nastavit ať se fotky na kterých si označený zobrazujou na tvé profilu jen tobě.
    DONALD
    DONALD --- ---
    me teda nejvic prudi, ze nemuzu zakazat oznacovani me osoby na fotkach/videu...

    moji pratele maji neskutecno potrebu nafotit 300 fotek, dat 300 fotek na facebook a oznacit me na 159 z nich... idealne vcetne tech kde vypadam jako naprosto totalni dement

    a kdyz se odoznacite.... tak me sere, ze stejne lidi muzou vlezt do celyho toho alba... protoze prava k album nenastavuje prakticky nikdo
    DIM_
    DIM_ --- ---
    To sou takovy sasci !! Neskutecny jako...
    Kdyz to porovnam se svym "pulka Friends Only a druha pulka jen ja", tak se neda nez jen kroutit hlavou.
    Jejich nejprivatnejsi nastaveni je "Friends Only". Do dvou let bude vsechno pristupny bez moznosti nastaveni a bude vymalovano:)

    Asi jeste muzeme bejt radi za polozku "Customize":)



    Bych jeste pripomnel, jak se nedavno zmenily pravidla pro soukromi - fotky pristupny a hlavne (!) nelze uz nastavit, co se vam cpe na zed. Driv slo zrusit, aby se tam neukazovalo treba vase komentovani cizich fotek nebo pokud jste si nekoho pridali do pratel.
    Od FB prisla odpoved, ze si kazdou takovou udalost lze rucne ze zdi smazat, takze caune.

    Dej uz buh nejakou alternativu:)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    DIM_: já taky :-) čím dál víc.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    http://mashable.com/2010/05/31/facebook-like-worm-clickjack/

    Nejvetsi prdel je, ze predstava Facebooku budoucnosti podle Curkberga je ta, ze clovek bude na Facebooku platit za kino, platit dane, objednavat se k zubari atd...

    Neuveritelny :D Snad kazdy 2 dny se objevi nejaka bezpecnostni dira + lidi jsou totalni ovce.

    Tyve.. ja to fakt zboznuju:)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    RICKOUS: vidíš to jinak jako fanoušek - tomu se vždycky zobrazí zeď. oddělej se z fanoušků (admin tím zůstaneš, to na sobě nezávisí) a pak to poznáš.
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    TOMBOM: to jsem zkoušel ale nějak to nefunguje. Jedině že bych to jako administrator viděl jinak.
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    RICKOUS: pod profilovym obrazek mas Upravit stranku a v tom je Nastavní zdi a tam si můžeš vybrat výchozí záložku
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Potřeboval bych malinkou radu. Jak udělat u FanPage aby nebyla hlavní stánkou po rozkliknutí zeď ale poznámky. Dopředu díky
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    M1C4A1: no, ja jak koukal na ten javascript, tak ani poradne nevim, co to dela, kazdopadne je ten skript pekne dlouhej a par mych znamych nejspis nemysli, kdyz to kopirujou do adresni radky - radsi jsem si uz v nastaveni Privacy vypnul pristup k mym informacim z aplikaci ostatnich useru, protoze je to po ty zmene defaultne zapnuty.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    MICHIGAN: Dokud to neinfikuje profil mně, ale jen ostatním uživatelům, tak mě to nechává klidným.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    posledni dobou se zacina rozmahat tenhle spam, vzdycky lakajici na neco zadarmo:

    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Hodlá facebook něco udělat se skupinama přes celou stránku?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    OFFINKAA: posláno :)
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    CODEAS: no tohle neni problem udelal jsem si rss ctecku podle http://interval.cz/clanky/php-a-prace-s-dokumentem-xml-1/ a na zaklade http://stackoverflow.com/questions/1516794/im-having-trouble-parsing-a-facebook-feed-using-simplexml jsem jen na zacatek souboru dal nastaveni toho user agenta a nic extra sem s tim nedelal, jen preformatovat datum...
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    TOMBOM: jak velkou práci vyčistit ty data z FB při exportu do html? Koukal jsem a Facebook má dost ošklivě (lomítka dopředná, zpětná a tak :)

    nebo máš nějakej hint?
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    Tak například jsem to zkušebně nasadil sem: www.eurotrialog.cz coz zobrazuje facebook.com/eurotrialog nejhorsi je si samozrejme pohrat se stylovanim, to uz nechavam na grafika. Jinak na ty fanoušky to moc páky zatim taky nevim. Jde hlavně o odkaz na webu festivalu, že tam chodí hodně lidí a přes to se tam dostanou a pak sem tam napíšu známejm ať mi to přepošlou dál ale jinak nic extra.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    jaké všechny metody aktivizace fanoušků na vaše FB pages používáte?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam