• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    M1C4A1: neukazoval nahodou DIM_ Recommended nastaveni?
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    DIM_: Já to teda mám víc omezenější. Hlavně mám asi X skupin s uživatelama, pro který mám různý práva.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    CHILDINTIME: podle me zalezi i na html formatovani stranky, urcite to tam bere text z title, pripadne udaje z metakodu - podrobnejsi popis toho je treba tady http://www.sovavsiti.cz/weblog/142/facebook-friendly-stranky (ale je fakt, ze obcas to blbne a nanacte se to, to se stava)
    DEEJAYY: gif jde snad dat jenom pres profil fotku, kdy obrazek nahrajes s priponou jpg... ale nevim, nezkousel jsem to, jen jsem to uz slysel z nekolika stran.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    FEDAJKIN: mam zkusenost s tim ze se to nestane pokud nadpis nebo link toho clanku odkazuje nejaky zakazany slovo :) treba kamaradka psala clanek o sexu ve meste a dala tam link - kterej se zobrazil uplne 'debilne' a hned potom dala link na clanek o necem jinym a ten uz byl standartne dobre..ale treba je to jenom nahoda a zda se mi to no..
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    netušíte někdo jestli lze nastavit aby se mi na mojem profilu nezobrazovali veškerý aktivity který vykonám ?
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    už někdo přišel na to, jak vkládat na FB gif?

    druhej dotaz - mojí mladý FB ukazuje jakoukoliv aktivitu jejích přátel, např. ten a ten okomentoval tamtu fotku atd... ale mě to ukazuje fakt jen statusy, videa, fotky, odkazy, přátelství .. může to být počtem přátel? cca 50/200
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Cus, kdykoli hodím an FB dokaz na nějaký článek, dá mě to na výběr obrázek který chci aby u toho by a automaticky to k tomu hodí uvodní text z toho článku. U některých se tak ale nestane, nevíte čím to může být? diky..
    SITH
    SITH --- ---
    DIM_: .DD
    DIM_
    DIM_ --- ---
    SITH: To vypada na desnou pindu. Z tech par fotek co sem videl to je jasnej pripad boje se starnutim skrz to vsechno foceni a retusovani:)
    Takova ta, ktery kdyby nekdo 20letej rekl "ty stara kravo", tak mu v afektu vrazi podpatek do krku:))
    DONALD
    DONALD --- ---
    facebook whore
    SITH
    SITH --- ---
    DIM_: tento silvestr se vyfotila ve vyrivce, oznacila tam vsechny svy pratele a nez jsem si ji dal do ignore, tak jsem mel rano asi 389 novych upozorneni ze nekdo komentoval moji fotku, na ktery jsem vlastne ani nebyl :D
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Hm koukam:)) To bude takovej ten typ, co si potvrdi kazdyho v pratelich i kdyz vi kulovy kdo to je:)

    Tem se snad i rika "friend-hunter" nebo tak neco.
    DONALD
    DONALD --- ---
    RICKOUS: ale ja zas nechcu to mit globalne zakazane vsechny fotky (mam je povolene friends only)
    SITH: taky dobry ;)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Zdravim. Nevim, jestli to tu uz neprobehlo, ale zeptat se musim. Neni nejaky udelatko do facebooku, ktery by mi treba ve forme kalendare ukazalo, co jsem na facebooku ktery den psal a posilal? Diky.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    SITH: No jasny, takovyhle skupiny si vede vetsina, ale tu zed nenastavis u zadny z nich.

    Kazdopadne, nemuzes ukazat nejaky foto ty narcistky? To me fakt hrozne pobavilo, jak taguje dalsi lidi na svy foto:) S tim sem se jeste nesetkal.
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    a je aspon zajimava? to je zlo tohle
    SITH
    SITH --- ---
    DIM_: ja mam oznacene dve customize skupiny "visible a invisible"...jedni vidi vetsinu, druzi nevidi nic. Ale ten trend kterym se facebook ubira se mi taktez nelibi


    DONALD: ja mam v pratelich jednu slecnu, ktera se sama vyfoti a nataguje tam vsechny sve kamarady jen proto, aby ji kazdy videl jak je zajimava :(
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    DONALD: můžeš si nastavit ať se fotky na kterých si označený zobrazujou na tvé profilu jen tobě.
    DONALD
    DONALD --- ---
    me teda nejvic prudi, ze nemuzu zakazat oznacovani me osoby na fotkach/videu...

    moji pratele maji neskutecno potrebu nafotit 300 fotek, dat 300 fotek na facebook a oznacit me na 159 z nich... idealne vcetne tech kde vypadam jako naprosto totalni dement

    a kdyz se odoznacite.... tak me sere, ze stejne lidi muzou vlezt do celyho toho alba... protoze prava k album nenastavuje prakticky nikdo
    DIM_
    DIM_ --- ---
    To sou takovy sasci !! Neskutecny jako...
    Kdyz to porovnam se svym "pulka Friends Only a druha pulka jen ja", tak se neda nez jen kroutit hlavou.
    Jejich nejprivatnejsi nastaveni je "Friends Only". Do dvou let bude vsechno pristupny bez moznosti nastaveni a bude vymalovano:)

    Asi jeste muzeme bejt radi za polozku "Customize":)



    Bych jeste pripomnel, jak se nedavno zmenily pravidla pro soukromi - fotky pristupny a hlavne (!) nelze uz nastavit, co se vam cpe na zed. Driv slo zrusit, aby se tam neukazovalo treba vase komentovani cizich fotek nebo pokud jste si nekoho pridali do pratel.
    Od FB prisla odpoved, ze si kazdou takovou udalost lze rucne ze zdi smazat, takze caune.

    Dej uz buh nejakou alternativu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam