• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    DONALD
    DONALD --- ---
    LOSER_: a to druhy jak pises ... tj. prekvapive nastavujes u koho ma byt videt na jakych fotkach jsi oznacen :) momentalne to vidi vsichni tvoji pratele.

    imho se to tyka obecne fotek na kterych jsi oznacen (tj. je jedno jestli te nekdo oznacli nebo jsi se oznacil sam, ale na to uz boty nevsadim)
    DONALD
    DONALD --- ---
    LOSER_: ja mam vypnuty na tom info accessible through your friends vsechno a pratele normalne vidi to co na profilu mam... to je fakt jen o tom co muzou aplikace tvejch pratel o tobe vytahnout
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Prosím o radu ohledně nastavení soukromí v Aplikacích a hrách... když všechno odškrtám pryč, bude to mít nějáký vliv i mimo Aplikace a hry. Například že moji přátele neuvidí mé fotky ?


    A ještě tady...věci co sdílí ostatní, když dám pryč "fotky a videa na kterých jsem označen" tak mě lidé neuvidí označeného na fotkách co mají u sebe moji přátelé a já jsem na nich označen ? Jinak mám vše uzamčené, jen tohle od samého začátku moc nechápu. Díky a sorry pokud se tu takovéhle dotazy neakceptují.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    tak ten dotycnej to zkusil a napsalo mu to ze zadost o pratelstvi byla poslana
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Facebook ignores country laws on alcohol, sets pages to 21+ | Facebakers.com
    http://www.facebakers.com/blog/29-facebook-ignores-country-laws-on-alcohol-sets-pages-to-21/
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    DHA: aha, no já to pak nezkoušel, protože mi tak nasral že bych ho musel umlátit jak ho potkám, tak to pak už nevim kde by mohla bejt chyba...
    DHA
    DHA --- ---
    RACHETIK: To nevím, já jsem omylem kamaráda smazala a zase jsem ho hned požádala bez problémů.
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    CLUBEER: já mám takovej pocit že když sem si kdysi někoho mazal z přátel, tak mi to tam hodilo hlášku že již nebude nikdy možné o přátelství znovu požádat, takže to zkuste obráceně, ať si tě přidá on/ona
    DONALD
    DONALD --- ---
    nezablokoval sis ho (pres ignore)?

    jen napad, nemam s tim zkusenost.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    mam problem nekoho sem si smaznul a ted kdyz se chcem zas spojit tak to pise ze se nejde s profilem spojit. co s tim
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    PHRANKY: účet - nastavení účtu-deaktivovat
    PHRANKY
    PHRANKY --- ---
    jak je mozne rozblokovat ucet, nebo aspon zrusit? diky za info
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MARDUK: Ok, myslim ze to zvladnu :)

    Me spis slo o to jak to udelat, ale kdyz to nekolik lidi nezavisle nevi, tak to asi fakt nejde.
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    OTAVA: tak sa budes musiet naucit zit bez FarmVille:) sry, neviem Ti takto dalej pomoct...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MARDUK: Link na FarmVille je urcite platny :)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    OTAVA: a je urcite ten link platny?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Mimochodem, facebook je komunitní server?? Zvlášť když je tam "každej"..?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MARDUK: ale jak, kdyz se nemuzu na stranky te plaikace vubec dostat ? Nechce me to tam pustit opravdu urputne :)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    si musis asi pridat znova
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam