• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    nastavila jsem si pro firefox skin na fb a ted se ho nemuzu zbavit. nevite, jak to odinstalovat/kde smazat?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Pracovník Google vyvinul Facebook Disconnect | Tyinternety.cz
    http://www.tyinternety.cz/novinky/pracovnik-google-vyvinul-facebook-disconnect-1919
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    HURDA: hmm, no nevím, před tím mi to šlo a dneska ani za boha.
    HURDA
    HURDA --- ---
    OFFINKAA: myslíš jako captchu? je tam docela těžká ;-)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    Dneska jsem zkoušela rozjet svoji první aplikaci a trošku se s tím peru. Navíc se mi stalo, že mě to při zakládání další nechce pustit přes ty kontrolní kódy a nejde mi vytvářet dál. To je blbé, stává se vám to taky? že ty kontrolní kódy furt hážou error?
    Zkoušela jsem z jiného PC i s jiného profilu a nejde to. Grr
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    _JOAN_: kolik jich tam máš?
    _JOAN_
    _JOAN_ --- ---
    hmm, takže to půjdou všichni fans pryč a budou se muset kumulovat znova, skvělý. Ale díky za info ;-)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    _JOAN_: asi budeš muset založit novou stránku ...na tohle se holt musí dávat bacha. :-)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    _JOAN_: nejde to - a mail sice můžeš klidně zkusit napsat, ale podle mě na něj nikdo reagovat nebude.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Blbne jim to. :-)
    FANAE
    FANAE --- ---
    Taky vam zmizel celej ten levej panel, nebo je to zase jenom u mne?
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    _JOAN_: Stránka imho jen tak změnit nejde. Budeš muset napsat e-mail.
    _JOAN_
    _JOAN_ --- ---
    ahoj, prosím o rychlo radu - jde změnit název vytvořené stránky? Zatím jsem to nenašel a je to docela urgent ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ha super!..diky..toho prizpusobit sem si tam nevsiml
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jak si prosimvas u nekoho omezim aby mi nevidel zed..ale jen informace..nezobrazovaly se mu moje fotky apod?...nechci si ho mazat z pratel a nechci aby to bylo pro nejakou skupinu..jen pro jednotlivce...Diky
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    VDFLAT: Nezmizi.
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    Má někdo zkušenost, co se stane s událostí, kterou jsem založil, když si smažu účet? Zmizí, nebo se jí to nedotkne? Díky!
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    M1C4A1: ale tady nejde o zprávu, nýbrž o pozvánku na akci .. nevadí, něco jsem vygooglil, jestli to jde nebo ne nechám na jeho vyzkoušení ...
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    To bude asi účel, proč to nejde. Ve skupině je "Message all members" (může to dělat jen admin), fanouškovská stránka se zobrazuje v news feedu uživatelům.
    Jen ať si kliká.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    TARMAQ: nemám tušení co to bylo, ale vim, že jsem na to někde už narazil, jak se to používá v praxi to zatim nevim .. známej má skupinu svého klubu a potřebuje poslat pozvánku na akci asi 1000 fanoušků, ale označovat je všechny je asi opruz ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam