• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    dik.... i kdyz silne pochybuju ze by mi tenhle clovek byt jen na neco reagoval....
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    dotaz..... nemate nekdo tip, jak najit nejaky kontakt na vyvojare nebo nejaky "vyssi" adminy fb?
    HURDA
    HURDA --- ---
    HEXEUS: Ale to by to musela i ze své strany potvrdit...
    HEXEUS
    HEXEUS --- ---
    OFFINKAA: Někdo ti, nebo jemu zaslal doporučení na přídání mezi přátele. Je to zprstředkováno třetí osobou. Ty, nebo on to potvrdí jako žádost ale jako žádost se to zobrazí tomu druhému. Facebook zatím díkybohu lidi sám nespřáteluje, a myslim že to je jedna z věcí který se nedočkáme.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    HURDA: není možná. časově nesedí. nikdo nemá šanci se dostat do mého pc, jedině že by přišel balkonem přes zavřené dveře. v bytě nikdo jiný není :-)
    jsem docela znalý uživatel a kdybych nevyloučila tato zcela racionální vysvětlení, tak bych ten dotaz sem nepsala. :-)

    HURDA
    HURDA --- ---
    IMHo někdo sednul k počítači kde si byla zalogovaná na FB, nevšim si toho a chtěl se s ním stát přítelem.

    Běžně takhle omylem dělám věci za přítelkyni, protože se na mym notebooku neodhlasi...
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    TARMAQ: ne, to bych se tady neptala :-)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    OFFINKAA: neni ten tvuj kolega/pritel vas firemni admin, ktery travi vecery koukanim se do logu proxy serveru? :D
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    Dneska se mi stala poměrně nepříjemná věc a zajímalo by mě, jestli s tím máte někdo zkušenost.
    Nežádám nikoho o přátelství, většinou kdo chce, si mě najde ...atd.
    Dneska ráno mi přišlo do mailu, že jsem se stala přítel s nějakým "méďa béďa", nevím o tom, že bych někoho takového žádala o přátelství...ale nějak jsem to neřešila.
    Po cca 3 hodinách jsem zjistila, že můj nový přítel je jeden z kolegů, který si včera založil profil a já jsem mu tam hned skočila se žádostí o přátelství, tak to odklikl, neřešil :-)...(O žádné přátelství jsem ho ale nežádala!)?
    Jak je možné, že systém za mě, bez mého vědomí, žádá někoho o přátelství a proč???
    Přátelství jsem zrušila, jelikož s kolegou přítel nejsem.

    TK_
    TK_ --- ---
    resistance is futile:
    Coming Soon: Your New Profile
    In the next few days you'll be upgraded to the new profile, which offers more ways to show and tell your story.
    SASH
    SASH --- ---
    DEEJAYY: a ten dotycnej me prispevky ani profil taky nevidi ne? tzn. ze si me z pratel oddelat nemohl, predpokladam?
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    SASH: ne, pouze neuvidíš jeho příspěvky ...
    SASH
    SASH --- ---
    kdyz si dam nekoho do block listu tak mi zmizi i z pratel? resp. mi pratele ho nevidi?
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Sociální sítě jsou jen další etapa vývoje webu. Dalším krokem bude větší propojování virtuálna s reálnem (něco na způsob augmented reality) a tomu už se panáček nevyhne.
    Říká tam, že komunikuje přes mobil. Krom toho, že to vyjde dráže, tak je to v podstatě ten samý krok - člověka jde přes něj zastihnout kdykoliv a kdekoliv. Sociální sítě tady ten krok jen posilují.
    Ano, je to všecko na úkor ztráty soukromí, ale je na člověku, co o sobě do sítě pustí, ne? Můžu nebýt v sociálních sítích vůbec a v moderní době být za asociála, co má jen prehistorický email, ICQ a mobil. A nebo tam můžu házet fotky z každýho svýho prdu, do nezabezpečených alb strkat svý fotky v latexovým oblečku a pak se mlátit do hlavy. A nebo něco mezi.

    Dotyčný panáček se jen snaží jít za každou cenu proti proudu, pokud se mu tady to bezúčelné pozérství líbí, ať si v něm klidně pokračuje. :-)
    TK_
    TK_ --- ---
    OFFINKAA: dvakrát třikrát za týden, pár minutek...
    To nešimrá, to bolí.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Tvář mladého střelce z Arizony odhalily sociální sítě – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/221794-tvar-mladeho-strelce-z-arizony-odhalily-socialni-site.html

    Tohle je taky peklo... clovek ani nemuze byt anonymnim vrahem, v tyhle dobe...
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    ADAMM: na tento popud jsem si našla dostupné antistránky jako "facebook je zlo", "Facebook - mor, kterého se nezbavíte", "Zlo má další jméno - facebook" a našla jsem:

    YouTube - Facebook je prosete zlo!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=4FQj2GEVM3Y


    Už mě taky začíná šimrat v břiše.

    ADAMM
    ADAMM --- ---
    OTZ: nevím co to je, ale mám šimrání v břiše!!! asi tasemnice.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam