• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    TK_
    TK_ --- ---
    DZEJN_A:
    bud nekdo ma tvoje heslo na FB => zmen si ho
    nebo to dela nejaka plikace => zablokuj ty, ktery nepouzivas
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    kompa mám čistýho...tak nevim
    SITH
    SITH --- ---
    vir, vycisti si komp nejakym antispyware
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    Prosim vás...FB se mi zbláznil,sám od sebe mě odhlašuje, sám posílá lidem chatem : Notifikace: a bud nějaká reklama na fb nebo na nějaký hry, iq testy a tak...nevíte co s tim? Dík
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mno jo, ani na urade to nie je zadarmo :)
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    NAILER: ja teda nevim jak je to s tema falesnyma jmenama, me to pise toto, pokud bych si ho chtel OPET zmenit :-)

    Dosažen limit pro změnu jména

    Litujeme, vyčerpali jste všechny možnosti pro změnu jména a již je nelze změnit. Chcete-li uvést jméno, které používáte, například své příjmení za svobodna, využijte k tomuto účelu pole Alternativní jméno.
    FANAE
    FANAE --- ---
    mozna casem i cislo kreditky budou chtit:)
    FANAE
    FANAE --- ---
    CLUBEER: Pravy jmeno, fotku, adresu, telefon, heslo na email, kopii obcanky... :)
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    NAILER: kdybs tam meů pravy jmeno tak se to nestane
    NAILER
    NAILER --- ---
    TARMAQ: jj, taky si myslím, že mě někdo nabonzoval... k**téni ...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    chcel som sa zoznamit, ale ten web mi nejde :(
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Seznamka odstartovala s vykradenou databází Facebooku, najdete se? - Živě.cz
    http://www.zive.cz/bleskovky/seznamka-odstartovala-s-vykradenou-databazi-facebooku-najdete-se/sc-4-a-155690/default.aspx
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    OTZ: nabonzovali ho "kamaradi"
    OTZ
    OTZ --- ---
    NAILER: a jak to ověřili? přes občanku nebo DNA?:))
    HURDA
    HURDA --- ---
    Nezná tady někdo lidi co se snaží založit Jedi církev? Rád bych se s nima sešel.
    NAILER
    NAILER --- ---
    zablokovali mi účet pro falešný jméno ... jak moc se to kontroluje, když si ho reaktivuju s jiným falešným? (ale třeba bude vypadat o dost věrohodnějc?)
    HURDA
    HURDA --- ---
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    OFFINKAA: jo, takhle se pred casem nekteri mi znami taky dohodli a jeste si na tenhle status odpovidali hvezdickama :)) lidi, co se pak nachytalo, bylo docela dost. nastesti to bylo jen pro srandu, ale nekdy tu duverivost nekterych taky nechapu.
    OTZ
    OTZ --- ---
    GHOSTSTALKER: každý systém je silný přesně tak, jako jeho nejslabší článek..svět se vždycky přizpůsobuje slabším, ach ta lidskost..

    OFFINKAA: neznám moc případů, kdy by TV nebo rádio zneužilo něčí osobní informace..snad kromě totalitních režimů. já nic nedémonizuju, to nebezpečí tam prostě je, vem si kolik služeb FB spojuje (mail, chat, fotky, videa, odkazy, statusy, nedivil bych se kdyby začal suplovat i skype) a jak (ne)jsou ty služby zabezpečeny..každá ta jednotlivá služba má svoje bezp. rizika, které dohromady pod jednou "střechou" roste exponenciálně..hlavně je to nezměrné lákadlo pro hackery a jim podobné, tolik informací na jednom místě. a to mi nevymluvíš..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam