• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    KETHAMINA: nijak, nelze
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    hoy, poradíte mi jak změním název skupiny?
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    na fb v udalosti mnou vytvorenou nelze pridat dalsiho admina?kdyz uz je teda vytvorena..kurvy..ci se pletu?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Geek Zone Vsetín - písnička Julie Fejsbůkuje :)

    Jůlie fejsbůkuje
    http://vimeo.com/19902063
    NAILER
    NAILER --- ---
    CLUBEER: to není pravda - je spousta zdokumentovaných případů lidí, kteří byli zablokování s pravým jménem.

    PEDRO: tuhle hlášku už jsem taky párkrát viděl :_)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    Pre moju skolsku pracu potrebujem analyzovat asi 40 fan pages na FB - ide o zozbieranie surovych udajov o aktivite jednotlivych pages: druhy prispevkov/zmeny obsahu (status, event, photo, atd) a datum pridania jednotlivych prispekov/zmeny obsahu.

    Nechce sa mi to rucne prehladavat a zapisovat a rozmyslam ako si tuto cast prace co najviac automatizovat. Nejde mi o obsah jednotlivych prispevkov, ale o ziskanie informacii o aktivite jednotlivych fan pages a hlavne nejaky casovy udaj.

    Bude to sluzit ako vstup do bakalarskej prace - vedeli by ste mi poradit, resp. nasmerovat? ci by islo o nejakeho crawlera, script, atd..v tomto smere uz nie som velmi technologicky zdatny, thx
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    MARDUK: jo jen čekám,kdy začnou ubývat :/ :))
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    DZEJN_A: musis byt teraz velmi popularny medzi tvojimi friends :)
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    no,tak sice už mě to samo neodhlašuje a nepíše mi to ty kraviny na chatu...ale lidem furt píšu a posílám nějaký viry tak už nevim
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    TK_: tam nic nemám
    TK_
    TK_ --- ---
    DZEJN_A: Tak jeste v Account Settings>Account security odpoj vsechny ostatni sessions, co tam jsou
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    aplikace smazaný a stejně mi to blbne
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    TK_: heslo jsem si už změnila,to mě taky napadlo...ale ty aplikace zkusim,dík
    TK_
    TK_ --- ---
    DZEJN_A:
    bud nekdo ma tvoje heslo na FB => zmen si ho
    nebo to dela nejaka plikace => zablokuj ty, ktery nepouzivas
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    kompa mám čistýho...tak nevim
    SITH
    SITH --- ---
    vir, vycisti si komp nejakym antispyware
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    Prosim vás...FB se mi zbláznil,sám od sebe mě odhlašuje, sám posílá lidem chatem : Notifikace: a bud nějaká reklama na fb nebo na nějaký hry, iq testy a tak...nevíte co s tim? Dík
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mno jo, ani na urade to nie je zadarmo :)
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    NAILER: ja teda nevim jak je to s tema falesnyma jmenama, me to pise toto, pokud bych si ho chtel OPET zmenit :-)

    Dosažen limit pro změnu jména

    Litujeme, vyčerpali jste všechny možnosti pro změnu jména a již je nelze změnit. Chcete-li uvést jméno, které používáte, například své příjmení za svobodna, využijte k tomuto účelu pole Alternativní jméno.
    FANAE
    FANAE --- ---
    mozna casem i cislo kreditky budou chtit:)
    FANAE
    FANAE --- ---
    CLUBEER: Pravy jmeno, fotku, adresu, telefon, heslo na email, kopii obcanky... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam