• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ELESDY: co ja vim, tak vybrany pratele nemuzes nijak schovat pred ostatnima ;)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TOM:
    timhle myslim ne


    HADIAK:
    to by mohlo byt

    TOM
    TOM --- ---
    a úplně nejjednodušší případ - že by ona používala "Top news" a ty "Most recent" to není?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HAWKS: tvoji kamarati maju asi povolene vidiet statusy 'friends of friends' a kamarati tvojej zeny nie. aj tam to moze byt.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TUSIL:
    ca 50
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    HAWKS: a kolik ma lidi v pratelich? ze by tam nemela dost jinyho zajimavyho contentu ...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    HADIAK:
    jedine toto vysvetleni me napada..ale rika ze vidi i moje komentare MYM pratelum, se kterymi nema nic spolecneho, naproti tomu ja jeji komentare jejim pratelum nevidim
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SITH: imho nepletes.


    HAWKS: v 'top news' vidis aj komenty inych a tipujem, ze kedze je to tvoja manzelka tak ma aj vyssiu prioritu zobrazovania tychto veci.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SITH:
    nojo, ale ja stejne jeji prispevky nikoliv a stejne tak ani od svych pratel tohle nevidim
    SITH
    SITH --- ---
    HAWKS: ale ma te v pratelich a proto to vidi. Nebo se pletu?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    Da mi nekdo radu, co mam kde nastavene spatne.
    Mam profil a mam nastaveno, ze jsem zenaty s jistou uzivatelkou
    zaroven mam nejake skupiny v oblibenych.
    A ted se deje to, ze ja okomentuji prispevek v one skupine a manzelka pak vidi, ze jsem okomentoval onen prispevek. pritom ona sama tuhle skupinu v oblibenych nema
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    K4N3C: nenasel jste nejeky jiny zpusob?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    K4N3C: už docela dlouho ne
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PETGRIDUS: ani ne. ... ?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KINGFISHER: si delas reklamu na klub jo? :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    facebook je fakt super věc...

    je to skoro měsíc zpátky, co jsem koupil veterána od jednoho chlapíka.. ten nevěděl, na koho je psaný auto (měl za to, že na jeho otce), tak jsem odjel formulářem o převedení vlastnictví kde byl napsanej jeho otec. pak jsem zjistil na úřadě, že ten jeho otec neni majitel.. (mezitim jsem to začal řešit s dopravním..) .. no a facebook přišel na řadu náhodou, kdy jsem vlastně hodil do googlu jméno člověka, kterej to auto přivezl z anglie do irska.. hodilo mi to odkaz na fb a na fotce chlapík a za nim veterán (což mi akorát potvrdilo, že to byl on) .. napsal jsem mu message, ozval se mi ať mu dám číslo na mobil a že mi zavolá.. zavolal mi druhej den, kecali jsme asi 20 minut (řekl mi o tom autě všechno, za kolik ho koupil, za kolik ho prodal tomu chlapíkovi co mi ho prodával atd. a pak jsme pokecali i tak všeobecně o starejch autech..).. nicméně s papírama mi nepomohl, ale to jsem si pak nějak dořešil. teď jsem mu akorát napsal ještě zprávu, jestli by mi mohl poslat ten originální anglickej techničák abych si ho mohl dát k tomu štosu účtenek který jsem dostal k autu..

    .. bez fb bych se s nim určitě nespojil a rozhodně se nedověděl věci, který mi řekl a už vůbec bych nesehnal ten techničák...

    koho by zajímalo o čem to vlastně celý je, tak to auto je k vidění zde:
    [ KINGFISHER @ Auto - Moto veteráni, vintage, oldtimers - vše k tématu ]
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    HADIAK: ja jsem doma :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    FURRYK: len for :)

    bloknuty pristup na KK -> nebudes v praci idlovat na webe ale robit -> zvysena efektivita :)
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    HADIAK: to netusim, co by to pro me znamenalo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam