• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    M_IKESS: imho treba vyckat casu...
    M_IKESS
    M_IKESS --- ---
    prosím, taky bych se připojil jedním dotazem. Na netu hodně lidi píší, že se jim fb chat historie ukládá do zpráv, stejně tak to píší v help centru fb. mě se ale neukládá, nevíte někdo jak ji aktivovat?Nebo kde tedy mám historii chatu? potřebuju ji:) dík
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    cus dotaz, nevite nekdo pls jak se da nastavit, aby me nikdo nemohl oznacit na zadny fotce? dix
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    HADIAK: jop, jde to :) diky
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WOJTISHEK: skus ju pridat do blocked...?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Da se nejak zablokovat "nahodny" pristup k osobe, kterou nemam v pratelich a vim ze ma pristupnou zed pro pratele pratel, ktera, kdyz bych ji neustale sledoval, by byla kontraproduktivni k cemukoliv?

    diky
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    CLUBEER: napadá mě, jestli to nemá u sebe nějak zakázané...
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    muzete mi poradit? zalozil sem skupinu ale nejde mi tam pozvat jedne clovek jinak ostatni jdou v pohode, cim by to mohlo bejt. diky
    JOPS
    JOPS --- ---
    ELESDY: jakej pouzivas prohlizec ? :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    ELESDY: nemas to nejak blokovany ?? AdBlock ci neco podobneho ?
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    da se na fb nastavit udalosti jen vybrane udalosti? treba jen ty ktere jsem ja vytvoril nebo pridal?nechci aby se mi zobrazovali i akce ostatnich...
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    ELESDY: co ja vim, tak vybrany pratele nemuzes nijak schovat pred ostatnima ;)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TOM:
    timhle myslim ne


    HADIAK:
    to by mohlo byt

    TOM
    TOM --- ---
    a úplně nejjednodušší případ - že by ona používala "Top news" a ty "Most recent" to není?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HAWKS: tvoji kamarati maju asi povolene vidiet statusy 'friends of friends' a kamarati tvojej zeny nie. aj tam to moze byt.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TUSIL:
    ca 50
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    HAWKS: a kolik ma lidi v pratelich? ze by tam nemela dost jinyho zajimavyho contentu ...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    HADIAK:
    jedine toto vysvetleni me napada..ale rika ze vidi i moje komentare MYM pratelum, se kterymi nema nic spolecneho, naproti tomu ja jeji komentare jejim pratelum nevidim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam