• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    MUI: Jj, aktual a není to tam. Asi je na tom bb app o něco lépe. A co ten check-in? Jde Ti taky nastavit nebo se ukáže všem?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VIRY.CZ: Pozor na chat Facebooku, hooodně rychle se přes něj šíří nová havěť!
    http://www.viry.cz/go.php?p=viry&t=novinka&id=2690
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Nedaří se mi to vyfiltrovat, takže se rovnou zeptám.

    Nechci aby nějaké statusy viděli určití mí "přátelé". Vím, že můžu pod tím co napíšu dát customize/Hide this from a tam vyplnit jména dotyčných, ale jde mi o to jak to funguje. Nikdy jsem to nezkoušel. Je to tak, že ten status nikdy neuvidí? Ani za týden/měsíc .. popřípadě za delší dobu třeba u mě na zdi?

    Ideálně bych tohle potřeboval nastavit v iPhone facebook app (kde jediná tahle možnost bohužel chybí, krom customize je tam všechno "friends only" atd.). Kdyby měl někdo tip, jak skrýt určitým uživatelům i můj check-in, taky ocením ;)

    Díky!
    ANAJTE
    ANAJTE --- ---
    jinak, teda řešení je stáhnout si to, ať je FB spokojenej, ale teda pěkně mě to štve, trochu jsem i googlila a nenašla jsem žádný řešení, člověk si to prostě musí stáhnout.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nj mas to pokazene :)
    ANAJTE
    ANAJTE --- ---
    HADIAK: jj
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ANAJTE: iny pocitac bol aj na inom pripojeni?
    ANAJTE
    ANAJTE --- ---
    HADIAK: počítač jsem projela svým antivrem a nic nemám, obávám, se že se jedná o výmysl FB na základě toho, že jsem rozeslala příliš rychle linky na fotky. A jinej prohlížeč i počítač jsem zkoušela
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ANAJTE: zbavil by som sa virusu a skusil iny prehliadac.
    ANAJTE
    ANAJTE --- ---
    ahoj,
    prosím o radu, mám zablokovaný FB, že prý mám v počítači vir, a nutí mě to stáhnout McAfee antivir, což nechci, a bez toho to nejde. Nevíte prosím, co s tím?
    ILAB
    ILAB --- ---
    HADIAK: no to sice je moznost kterou sem pouzil, ale radsi bych poslal zpravu a nechci zakladat udalost
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ILAB: jj, daj si to do statusu ;)
    ILAB
    ILAB --- ---
    potreboval bych poradit, mohu poslat zpravu vsem pratelum zaraz? dik moc
    JAKUZE
    JAKUZE --- ---
    dá se nějak zbavit toho novýho chatu, vrátit ke starýmu!?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ..coz mi pripomina, ale to je to asi OT; aky chat je vlastne v G+? je tam rovnake rozhranie ako v gmail, ale to mam vypnute, pretoze gtalk jabber mam v SIMe. a aj tak tam nevidim kontakty "z kruhov"...
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    HADIAK: ne
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SITH: jj videl som, ze je to chrome. dake css v cache asi nehrozi, ze? prip. user css...
    SITH
    SITH --- ---
    HADIAK: na firefoxu mam jen fcb purity, na chrome nic nemam (ten pics byl z chrome na ntb)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam