• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    OTZ: Cool označení pro FB - ksichtoknížka.
    OTZ
    OTZ --- ---
    HADIAK: co je "KK"?
    OTZ
    OTZ --- ---
    co to je zas za tuining dopiči? na zeď nejdou dávat odkazy, resp. jdou ale jenom link..
    OTZ
    OTZ --- ---
    většinou to nefunguje při vložení nějakýho textu
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: daval si do statusu link na jutrubku napr? treba link "odoslat" enternom, KK spravi nahlad.. a potom funguje aj [share]...
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    mensi zmena v ramci sdileni a tagovani:

    http://www.facebook.com/about/control/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hmmm, KK cenzuruje moju stranku :D

    (post odosle, ja ho vidim a mam ho aj v profile, ale som jediny, ostatnym sa nezobrazi a pri poslani linku sa im zobrazi "This content is currently unavailable").
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    NAILER: to jde zakázat?
    HURDA
    HURDA --- ---
    GHOSTSTALKER: Mě to sdílet jde, už na to asi fb přišel, taky si spíš myslim, že někdo organizovaně klikal na abusive, nebo nějaká aplikace spamovala s odkazem.

    Ale myslim, že je cool být cenzrovaný facebookem....
    OTZ
    OTZ --- ---
    blbej vtip
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: a [Share] funguje? :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    zasr. toto, proč napíšu příspěvek jak debil a na "sdílet" prostě nejde kliknout?
    YARARA
    YARARA --- ---
    všimli jste si taky už?!?!
    včera si mě přidala jedna kamarádka mého kamaráda... zaprvé v oznámeních přátel se neobjevilo nic, všimnul jsem si toho náhodou... tak jsem to v klidu potvrdil, páčto toho člověka znám... a dnes mi přišlo toto... a to už mi bylo jasné o co jde... zvlášť když vim, že umí německy, nikoli anglicky :o)

    Lenka
    hi

    Wojtíšek
    cau

    Lenka
    Wanna laugh ? )

    Wojtíšek
    yes

    Lenka
    http://tinyurl.com/1670252586-html

    a spolubydlící mi na to řekla, že se jí to stalo před pár dny taky... takže řek bych, že nebudem jediní...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    HONZIK_HAPPY: Vsimla som si ze dole pribudla moznost chat schovat. V pravom dolnom rohu.
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    MYJKA: tyjo ja jsem z toho porad zmatena , protoze na xp se mi tvari jinak nez na sedmickach :o)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    FB zase vratil stary chat?
    TOM
    TOM --- ---
    GHOSTSTALKER: těžko říct - jako "spammy" nebo "abusive" to mohl označit kdokoli

    neměl by být problém vyzkoušet - sdílet odkaz na stránku, nechat ho jednou osobou z přátel označit jako spam, a zkusit kýmkoliv jiným tentýž odkaz sdílet taky
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    ani když se tečky nahradí slovem dot :)
    YARARA
    YARARA --- ---
    GHOSTSTALKER: hezké, hezké...
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Facebook se zase jednou pustil do cenzury... zkuste sdílet odkaz http://usdebt.kleptocracy.us/
    ELECTRIC_COWBOY
    ELECTRIC_COWBOY --- ---
    mám otázku: mám firemní stránku na FB a potřebuji pozvat fanoušky této stránky na určitou událost. Jak udělat, aby těmto fanouškům přišla běžná pozvánka? Jde to vůbec? Protože pozvánka přijde pouze mým osobním přátelům....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam