• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HADIAK: nedal, ale byli jsme Friends..
    HADIAK: ne, tam mam Custom ale mam vsechno peclive vybrany a zvoleny jen "friends"

    no ja to nechapu..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    btw ten clovek, nedals mu friend request?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    DRAGON: tu;

    http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&ref=mb

    ale tipujem, ze tam budes mat "friends" :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HADIAK: prave ze mam, viz ten obrazek..je to na "Friends"

    neni nekde nejaky global nastaveni?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    DRAGON: pred kazdym postom si skontroluj co tam mas (resp staci raz zadat, on to nabuduce tak isto nastavi).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHEALA: vidis, to me nenapadlo zkontrolovat:), ale neni tomu tak, mam vsechny takto:

    SHEALA
    SHEALA --- ---
    DRAGON: hele, mozna se ptam jako blbec, ale nedavas kazdy prispevek jako "verejny"?
    FB si rad veci nastavuje sam.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, poradil by mi nekdo, jak je mozny na Facebooku zakazat pro lidi, ktery nemam ve "friends", aby videli moji Wall? Ted sem docela prekvapene zjistil, ze clovek, kteryho nemam v pratelich normalne vidi moji stenu, ja mel doted za to, ze sem to mel vypnuty. (a taky ze mel, asi pred rokem sem to schvalne testoval z jinyho accountu a neslo to videt).

    ja to ted na fcb nemuzu vubec dohledat, kde tohle nastaveni je a dost me to sere, tak kdyby nekdo vedel, byl bych vdecny.

    dik moc
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    JOSEF_MASOPUST: Je to takový důmyslný kryptografický oříšek, uplná vernamova šifra, kterou inteligentní dívky po celém facebooku sdělují datum svého narození.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    JOSEF_MASOPUST: to sou zas ty holcici veci na podporu boje proti rakovine ne?
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    co je to tedka za demenci s tim : budu zit v Rakousku 6 mesicu...

    nejaka nova Fritzl aplikace? :)
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    není nějaká aplikace, která by umožňovala pohodlý nastavování oprávnění pro skupiny fotek? Chci třeba znepřístupnit svoje starší alba, neumožňuje něco "hromadný" nastavení?
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    HADIAK: super diky!:)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PSYLA: mozes sa odhlasit z chatu.. tak?
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    muzu se na fb prihlasit jako neviditelny?
    GEGI
    GEGI --- ---
    TUSIL: jasně, pravej. mám v tom trochu zmatek.
    OTZ
    OTZ --- ---
    Anonymous new message (2011) Facebook will not be destroyed 05/11/2011 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=4NtZpuamOTg
    OTZ
    OTZ --- ---
    asi tu ten dotaz už prběhnul, ale jak se prosimvás označujou při výběru (dotazu, pozvánce atp.) všichni přátelé, aby se člověk neuklikal? dík
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    GEGI: levej? nemyslis spis pravej?:)
    GEGI
    GEGI --- ---
    ahoj, nevíte někdo, jak zamezit tomu, aby se v bočním levém sloupci zobrazovaly moje příspěvky typu "uživateli XY se líbí fotka uživatele YX"? Dříve to šlo ze zdi skrýt.. (i teď to na zdi nemám, ale v tom levém sloupci ano) Nejde mi až tak o soukromí, jako o to, že kdybych třeba prohlížela album a všude komentuju fotky, nebo něco podobného, tak to všem vyskočí třeba 15x za sebou.

    Doufám, že jsem srozumitelná, a že už se to tady neřešilo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam