• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    Prosim prosim - jsem na FB naprosty novacek a nejak me to nema rado. Registrace probehla v pohode, nahrala jsem fotky na profil, nahrala jsem fotky do alb a vse ok. Pak to najednou zacalo delat to, ze nemam profilovou fotku, zadny alba nic. Nejdou mi posilat ani prijimat zpravy. Obcas se to samo spravi, obcas se to zase "vypne" a naprosto netusim podle jakeho klice a kdy a co to zpousti.

    Nemate nekdo tip?
    SIKY
    SIKY --- ---
    Sakra, mám pro správu fan page naší instituce vytvořenej fejkovej profil, aby nebyli vidět jednotliví správci a mohlo spravovat víc lidí z různých míst. A teď mi to fb nějak odmítá ověřit. Už jsem dneska asi patnáckrát zadávala kódy, co mi posílají na mobil, a furt se nemůžu hnout. Nevíte někdo, co s tim? Mám si na fb nechat ověřit přes vlastní profil, že jsem skutečně vlastník? Díky...
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    pls nevite, kde v timeline najdu pocet fanousku dane stranky k vybranemu datu a pocet interakci v danem mesici? Nikde to nemuzu najit
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: tak to nevim :( mozna bude nekdo vedet vice...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: zkus to prepnout na fotky
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: kdyz vlezes do tech zaznamu o aktivitach, mas nahore moznost filtrovat podle data a v tom samem radku vpravo muzes filtrovat dle typu prispevku
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: zkus si jeste projet filtry tech zaznamu, jestli jsi nekde neprehlidla...jinak nevim :/
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: imho fotka v albu a prispevek v timeline je rozdil...prispevek k timeline z vlastniho alba bych prirovnal k zastupci jakehokoliv programu na plose
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: nesmazala jsi cely prispevek?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: klikni na svuj timeline - zaznamy o aktivitach - v kazdem radku je uplne vpravo bud hvezdicka, kolecko, nebo zakaz, to je nastaveni te dane aktivity, zda-li se ma zobrazit na timeline...aktivity jdou i filtrovat vpravo nahore v zaznamech
    ELEMENT_CEZET
    ELEMENT_CEZET --- ---
    Facebook Parenting: For the troubled teen. - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=kl1ujzRidmU

    Vemte dětem notebook. Kladivem! | Rodiče vítání
    http://www.rodicevitani.cz/pro-rodice/vemte-detem-notebook-kladivem/
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    me zase sere, ze tam vidim porad ty co se pripojujou pres mobil a vidim je, i kdyz nejsou online :)
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    postranní panel s přáteli asi nejde upravit, co?
    jako že mě nezajímá, kdo není online a ti , co jsou online se tam už nevejdou.. a v "další přátelé online" dole třeba vůbec nejsou .. i když vím, že online jsou..
    nevím, proč to není jako dřív, prostě seznam všech online přátel
    // a podotýkám, že skupiny a nějaký složkování přátel jsem nikdy nevytvářel, takže tím to nebude..
    díky
    GEGI
    GEGI --- ---
    zkusím ještě něco: když jsem na mapě špatně označila město, ze kterého je fotka, dá se to někde změnit? nemůžu na to vůbec přijít..
    kdyby někdo věděl ,tak dík.
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Jak je to s facebookem a RSS?
    Zajímá mě jak do facebook dostat data z RSS zdroje i jak je dostat z facebooku do čtečky..

    Facebook jsem prakticky nepoužíval a v tom novém se vyznám ještě méně než v toms tarém..
    Dřív šlo vkládat texty z rss do poznámek ale moc to nefungovalo..
    Možná nějak umístit na zeď či kam nějakou miniaplikaci?.. Nevíte někdo? :D
    GEGI
    GEGI --- ---
    ahoj, netušíte, kde najdu na Timeline poznámky? Nebo prostě možnost, jak vložit delší text? Díky.
    TOASTER
    TOASTER --- ---
    Mne uz to jde teda tak si to zkuste taky :)
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    no ono to tak nějak funguje, nefunguje, no... připojit se dá, ale zasekává se...
    M4RC
    M4RC --- ---
    Mně zrovna psala přítelkyně, že mi nechala na FB zprávu. Ale vzhledem k tomu, že se nepřipojím, tak to vážně nemohu ověřit :D
    TOASTER
    TOASTER --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam