• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    RICARDERON: chvilkovym vypadkom ;)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Mám zajímavý problém, se kterým jsem se nesetkal ještě. Nemůžu komentovat, přidávat statusy ani fotky. Prý později. Chvilkový výpadek - budiž - ale tohle je víc jak půl dne. A netuším, čím to je.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    sakra jak se zbavim toho, aby mi chodilo upozorneni z udalosti, do ktere me nekdo pozve aniz bych jakkoliv reagoval?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MUI: ani comment? a si tam tagnuty?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MUI: Like · Comment · Unfollow post · Share
    v "menu" pri fotke.
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Reaguje na váš Facebook málo přátel? Brzy si budete moct připlatit, aby vás vidělo víc lidí | byznys.ihned.cz - Zpravodajství
    http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-svet/c1-55773990-reaguje-na-vas-facebook-malo-pratel-brzy-si-budete-moct-priplatit-aby-vas-videlo-vic-lidi
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Nevite prosim nekdo, jak udelat, aby mi nechodily notifications ze stranky, jiz adminem jsem? (prispivaji tam dalsi a me furt chodi ze somebody has commented on my wall post, likes my wall post atp...)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    HADIAK: nojo, ale pozdeji to treba 5min jde a pak to zas nejde... a takhle porad dokola, ze se ty zpravy nedaji vubec pouzivat... a ted presne nevim, co myslis tim KK..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KACHITA: tak zacitujem systemovu spravu: Zkuste to znovu později :-) KK robi (teda tvrdi to) "obcasnu spravu uctov". mozno spravuje akurat ten tvoj?
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    HADIAK: dovolím si odpovědět: Je to růžová zpráva: "Momentálně bohužel nelze získat přístup k vašim zprávám. Zkuste to znovu později." .. Problém ale je v tom, že nejde chat, zprávy, ale ani vzkazy na zdi, není vidět profilová fotka... nic nefunguje...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ALIANOR: a nepise to nieco v tom vyzname, ze "sory, momentalne nedostupne, skuste neskor"? obcas totizto (napr ten chat/posta relativne casto) vypadava...
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ALIANOR: pridavam se... mam uplne ten samy problem... taky jsem novacek... zkousela jsem to v ruznych prohlizecich a zadna zmena... dokonce jsem jim i chybu hlasila, ale take nic...
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    Prosim prosim - jsem na FB naprosty novacek a nejak me to nema rado. Registrace probehla v pohode, nahrala jsem fotky na profil, nahrala jsem fotky do alb a vse ok. Pak to najednou zacalo delat to, ze nemam profilovou fotku, zadny alba nic. Nejdou mi posilat ani prijimat zpravy. Obcas se to samo spravi, obcas se to zase "vypne" a naprosto netusim podle jakeho klice a kdy a co to zpousti.

    Nemate nekdo tip?
    SIKY
    SIKY --- ---
    Sakra, mám pro správu fan page naší instituce vytvořenej fejkovej profil, aby nebyli vidět jednotliví správci a mohlo spravovat víc lidí z různých míst. A teď mi to fb nějak odmítá ověřit. Už jsem dneska asi patnáckrát zadávala kódy, co mi posílají na mobil, a furt se nemůžu hnout. Nevíte někdo, co s tim? Mám si na fb nechat ověřit přes vlastní profil, že jsem skutečně vlastník? Díky...
    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    pls nevite, kde v timeline najdu pocet fanousku dane stranky k vybranemu datu a pocet interakci v danem mesici? Nikde to nemuzu najit
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: tak to nevim :( mozna bude nekdo vedet vice...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: zkus to prepnout na fotky
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: kdyz vlezes do tech zaznamu o aktivitach, mas nahore moznost filtrovat podle data a v tom samem radku vpravo muzes filtrovat dle typu prispevku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam