• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    MUI: praveze, kdyz vlezu do archivovanejch, tak tam mam jenom moznost "Vyradit z archivu", coz udela akorat to, ze to konverzaci zase presune zpatky do prectenejch zprav :-/ a zadnou moznost "Odstranit" nebo "Uplne vymazat" nevidim.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    daji se z FB nejak uplne vymazat zpravy? Nabizi mi to jenom archivaci.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    BOO: jj, to ja vim, kde to vypnout ve chvili, kdy si nastavim RSVP, jde mi o to aby mi ta upozorneni nechodila hned, co mne nekdo na danou udalost pozve, aniz bych zareagoval...
    HOLKA
    HOLKA --- ---
    Cau lidi, mám na Vás velkou prosbu. Na tomto odkazu právě probíhá soutěž, kdy projekt, který získá nejvíce hlasů bude ohodnocen a tím tak dostane na podporu finanční částku. Jsem produkční sdružení pro hiporehabilitaci, které se snaží pomáhat postiženým dětem a to provozem hipoterapie. Informace o Nás může získat zde: www.hiporehabilitace.com Pokud by jste Nám chtěli trošičku pomoci, prosím hlasujte pro Nás na tomto odkazu - velice tím pomůžete dětem, které si pomoc zaslouží a každým svým úsměvem to tisíckrát splatí. http://www.pomahamesprovidentem.cz/souteze/provident/pomahame-s-providentem-v-cervenci-2012/hiporehabilitacni-pobyt/ Díky všem :-) Hlasovat můžete do konce června.
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    ALEF: Nejlepší by bylo nepoužívat facebook :D
    A nebo použít zkracovač či si koupit doménu a přesměrovat jí..
    ALEF
    ALEF --- ---
    tak jsem objevil ze se da udelat srozumitelna url adresa i pro skupinu, nejen pro stranku nebo profil, napriklad pro tu nasi skupinu ke cviceni jogy zadarmo kazdy ctvrtek na vysehrade: http://www.facebook.com/groups/jogapraha/ - jedina chybka na krase te adresy je to "groups" v pulce, nevite jak by se to dalo udelat aby to tam nebylo? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    musel som repastnut :)

    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Facebook je ekologická katastrofa lidské duše. Rozhovor s Ebenem Moglenem - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/clanky/facebook-je-ekologicka-katastrofa-lidske-duse-rozhovor-s-ebenem-moglenem/
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    MUI: Zkoušel jsem vymazat kukiny, jiný prohlížeč, jiný počítač, telefon, prostě všechno. Teď jsem napsal podpoře. Tak uvidíme.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    RICARDERON: Hoho, tak na stránky, kde jsem správce, psát můžu. To je docela hustý bug.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    HADIAK: Jo, to bude asi ono. Zprávy a aplikace jedou. Ovšem jestli to bude blbnout zítra v práci - vedu firemní FB - asi se budu zlobit.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    RICARDERON: chvilkovym vypadkom ;)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Mám zajímavý problém, se kterým jsem se nesetkal ještě. Nemůžu komentovat, přidávat statusy ani fotky. Prý později. Chvilkový výpadek - budiž - ale tohle je víc jak půl dne. A netuším, čím to je.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    sakra jak se zbavim toho, aby mi chodilo upozorneni z udalosti, do ktere me nekdo pozve aniz bych jakkoliv reagoval?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MUI: ani comment? a si tam tagnuty?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MUI: Like · Comment · Unfollow post · Share
    v "menu" pri fotke.
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Reaguje na váš Facebook málo přátel? Brzy si budete moct připlatit, aby vás vidělo víc lidí | byznys.ihned.cz - Zpravodajství
    http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-svet/c1-55773990-reaguje-na-vas-facebook-malo-pratel-brzy-si-budete-moct-priplatit-aby-vas-videlo-vic-lidi
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Nevite prosim nekdo, jak udelat, aby mi nechodily notifications ze stranky, jiz adminem jsem? (prispivaji tam dalsi a me furt chodi ze somebody has commented on my wall post, likes my wall post atp...)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam