• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    ELEE
    ELEE --- ---
    nefunguje
    twitterovýGoogle Facts ‏@GoogleFacts píšou:
    Right now, Facebook is down in Sweden and Denmark.
    a lidi připojujou že nefunguje i norsko, irsko, portuaglsko jižní afrika ... francie, španělsko
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    Funguje Vam ted facebook?
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Slusne, Facebook testuje funkcionalitu tlacitka "Me want"
    Facebook testing 'want' button for products that will pave way for entrance into e-commerce market | Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/news/article-2214975/Facebook-testing-want-button-products-pave-way-entrance-e-commerce-market.html?ITO=1490
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    Existuje nejaky zpusob jak dostat jako uvodni obrazek gif?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    LENCADLO: Pouze u FB se toto děje ? Smazání cache prohlížeče jsi provedl, doporučil bych zkontrolovat log z RISTu.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LENCADLO: prehliadac/system/antivirus?
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    nevím co dělat.po každém přihlášení na fb se mi účet do 15 vteřin odhlásí...netušíte někdo, jak se toho zbavím? napadá mě jedině , že celej počítač poletí oknem:)
    FORREST
    FORREST --- ---
    Mam nainstalovan Facebook messenger na Androidu a nova verzi se mi chce hrabat v SMS.
    Tusite nekdo proc tohle FB potrebuje? A nainstalovali jste si to?
    Predem diky za odpovedi
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    TUSIL: Medzitym som nasla. Diky. :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Mam app na FB v iPhone. K svojmu uctu mam vytvorenu stranku, ale ani zaboha nemozem najst kde prepnem, ze chcem pisat ako stranka a nie ako ja. Netusite?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    HADIAK: ď
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    POZITRON: normalne na home kliknes na * a tam mas "view as". hore napises meno a *tadaaa*.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    jak na facebooku zjistim, co kdo na mem proflu vidi? vim, ze to nejak slo, ale nepamatuju si jak, na facebook moc nechodim.
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    kdyz nahazuju ruzne informace na moje fanouskoske stranky tak mi to pise tenhle nesmysl:
    potvrdit opetovne nacteni
    mate rozepsany prispevek. chcete tuto stranku opustit a zahodit tak svou praci?

    opravdu chcete tuto stránku opet nacist?

    a pak jsou tam dve moznosti
    nacist a zahodit

    at dam co dam tak nikdy mi to ten muj prispevek nezobrazi na te strance..proc tomu tak je kua?:)dik
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Myslíš toto ?



    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Dobrá věc je spouštět facebook přes nějakou US proxy, tam jsou změny k mání dříve :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MUI: Systém zpráv je momentálně přepracováván, tak to bude IMHO spojeno s tím

    Facebook se chystá přepracovat Zprávy, budou se více podobat e-mailu
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JAMILLOS: imho po chvilke neaktivnost na KK strankach sa zacnes javit ako by si bol off (aj ked si prihlaseny).
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Chtěl bych se zeptat - jak to je se zalogováním na fb? Když si nezaškrtnu políčko "vždycky přihlášen" u vstupu a pak přejdu z fb na jinou stránku (bez zavření prohlížeče), budu tam vidět stále online? Je mi jasný, že se při zpětným vstupu na fb nebudu muset znova logovat, mně jde ale o to, jestli tam mezi tím budu stále vizuálně přítomen.
    Věc je totiž ta, že bych tam chtěl bejt vidět online jedině tehdy, když tam opravdu jsem, ale na druhou stranu se mi nechce tam pořád psát heslo...
    Cheers.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam