• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CORNELA: v tom pripade existuje vzdialena plocha / nazdielanie mena/hesla do mejlu, osobna navsteva... proste ked sa chce...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CORNELA: to nie je ale formular...

    no ale uz som ticho.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CORNELA: akoze nezvladne precitat postu?
    bo inak HADIAK...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CORNELA: mas pristup k tomu mejlu?
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    Na profilu konkrétního člověka najeď na ozubené kolečko vpravo od jeho jména a vyber "nahlásit osobu".
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    CORNELA: Doporučil bych nahlásit dotyčného pomocí kontaktního formuláře, že neoprávněně využívá vaši identitu.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ZURICI_BYK
    ZURICI_BYK --- ---
    Zdravim,

    nemate nekdo zkusenosti s ukazatelem "like" na FB stranach? Mam pocit, ze je tam cosi cudne...na strankach mam 66 lajku, ale kdyz pocitam jednotlive osoby tak jsem na 58...kde je tech 8?

    A dale kdyz se divam na prehledy tak data se ukazuji D-4, cekal bych, ze to bude D max D-1....
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LEON_CHAMEAU: aj to je moznost!
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Alebo to prosto len nie je vtipne.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BEEBLEBROX: nj zjavne ti to unika :) a aj tomu co dal minusko.

    checknite si kalendar, prosim vas. a nie je to viral, je to *fakt*. aj nyx nebude available.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Ahoj, potřeboval bych radu. V nastavení soukromí jsem si dal, že moje příspěvky na zdi uvidí pouze přátelé - nastavení soukromí - "Kdo může vidět můj obsah?" (a mám za to, že to platí i pro fotky atd.). Když si ale dám "zobrazit jako", píše mi to, že tohle zobrazení je pro veřejné, a přitom se mi tam ukazuje i moje komplet zeď. Jak to? Já bych chtěl, aby lidi mimo přátel viděli pouze ten stručnej přehled, jako to normálně bejvá.
    A vůbec, není tam teď nějak míň možností nastavení?
    Díky za každou radu.
    DRSH
    DRSH --- ---
    KEVIN00: neblokujeme se.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRSH: Neblokujete se ...
    DRSH
    DRSH --- ---
    dotaz: s kamosem jsme si nemohli na facebooku posilat zpravy, resp. ja jsem mohl ale on kdyz mi chtel odepsat psalo mu to: You cannot reply to this conversation. Either the recipient's account was disabled or its privacy settings don't allow replies. Pritom ani jeden nejsme navzajem v blokovanych pratelich... Takze jsme zkusili postup ze se odebereme z pratel a ted se nemuzeme pridat do pratel - ja mu zadost odeslu a on ji nevidi, protoze me na fb vubec nemuze najit... NEMA NEKDO PODOBNOU ZKUSENOST PRIPADNE RADU? dotycny je na nyxu id MAESTRO_007 a je to dobry synek :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    nevíte, prosím, jak postupovat, když mi někdo hacknul účet na fb??
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KINGFISHER: ja to riesim vzdy ked mi nahodou daka zabludena pozvanka pride; dam rovno ignorovat celu aplikaciu a je klud.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam