• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    Zdar lidi.

    Kde najdu relevantní informace o virech, které se šíří přes FB? Ne, že bych se chytila, ale za poslední dva týdny jsem viděla už čtyři různé, které fungovali na principu sdílení / rozesílání soukromými zprávami a následného automatického šíření, chtěla bych o tom nějáké informace, na co si aktuálně dát na FB pozor. Vím, že cosi je na viry.cz, ale chtělo by to i něco zahraničního...většinou nic konkrétního nedohledám.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    LEON_CHAMEAU: jojo, tady si muzete stoupnout do fronty https://www.facebook.com/about/newsfeed :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Chysta sa novy fb

    Say Hello To The New Facebook
    http://www.buzzfeed.com/jwherrman/say-hello-to-the-new-facebook
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Dá se na fejsbůku nějak stáhnout celé album najednou? Abych nemusela stahovat každou fotku zvlášť?
    Je to album na mém vlastním profilu.

    Díky za odpověď.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Ahoj, poradí někdo jak skrýt koho odebírám (follow). Nemyslím jak skrýt kdo odebírá mě, ale koho já. Díky.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Je to přesně jak píší v tom článku. Dnes jsem překlenul počet kontaktů na 100 a bonz panel se zobrazil.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: nejsom si uplne isty, ze je to prave tym poctom priatelov.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: A to asi bude ten problém - http://allfacebook.com/facebook-ticker-vanish_b70636 ... IMHO pokud překleneme přátele na 100+ tak se objeví.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: na KK? :)

    do stovky.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: BTW Mohu se zeptat kolik máš přátel ?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Chvíli jsem hledal a našel jsem, že se prý bonz panel ukazuje pouze uživatelům s určitou mírou aktivity. Ovšem nikde není napsáno co je tím definováno.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    CORNELA: Skus este www.horkalinka.cz, pracuju priamo s fb.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Ano, máš samozřejmě pravdu, je vpravo :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (aj ked teda, lavy? na pravo hore. nie na lavo.)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: tiez ho nemam :) a ak sa na mojom kompe naloguje niekto, kto ho ma, tak ho tam proste ma (najprv som myslel, ze to proste opera nepodporuje, ale podporuje... len ho tam proste nemam :D )
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Funguje Vám takový ten "bonz panel" v levém sloupci FB ? Mě všichni říkají, že je funkční, ale já ho nemám ani na PC, ani na ntb a dokonce ani na tlf ... nedá se to náhodou někde zapnout/vypnout ?
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    CORNELA: Je to nejake divne, protože pokud si někdo zakládal FB profil, musel ho z toho mailu (pokud se dobře pamatuju) potvrdit. Totéž by musel udělat, pokud by e-mail měnil.
    Není to spíš nějakej spam, co se jen tváří jako e-mail?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CORNELA: v tom pripade existuje vzdialena plocha / nazdielanie mena/hesla do mejlu, osobna navsteva... proste ked sa chce...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CORNELA: to nie je ale formular...

    no ale uz som ticho.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CORNELA: akoze nezvladne precitat postu?
    bo inak HADIAK...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam