• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    BOD
    BOD --- ---
    Facebook přitom opakovaně mazal stránky skupiny "Stop Čechům". Ta se snaží humorně poukazovat na nebezpečí rasismu a xenofobie tím, že se snaží Čechům ukázat, jaké by to bylo, kdybychom my byla menšina. Podle administrátorů ale právě toto je xenofobie a rasismus.

    Vznikla skupina "Cikáni do plynu". Podle Facebooku je v pořádku | EuroZprávy.cz - Aktuální události z domova i ze světa
    http://domaci.eurozpravy.cz/...t/78683-vznikla-skupina-cikani-do-plynu-podle-facebooku-je-v-poradku/
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    TOM
    TOM --- ---
    Nemate nekdo na androidu problem s certifikatrm fcb stranky?
    DNAPORTRETY
    DNAPORTRETY --- ---
    Rabování v profilech na facebooku jsou na netu každou chvilu. Máte silné heslo? Víte jak na něj? Tohle Vám pomůže zvýšit bezpečnost http://radekvymazal.cz/jak-zvolit-heslo/
    TOM
    TOM --- ---
    náhledy na alba fotek už se nedají libovolně přeskládat?
    původně se dalo zvolit "titulní" foto, pak to dělalo skládačku ze tří fotek, které se daly přeskupovat.... a teď už zase totální diktát?

    stejně jako třeba zrušili možnost vybrat si náhledový obrázek u vkládaného linku - ze seznamu obrázků na té dané stránce
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    XMARGE: tak teď už jsem to našel i já, ale samotnýho by mě asi nikdy nenapadlo jít do blokovanejch uživatelů už proto, že žádný takový nemám a už vůbec bych nečekal, že tam najdu něco víc. díky za tip.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    SNIPERCZE: aha, tak jsem to díky tvé nápovědě nakonec našla. Jinde než, kde píšeš ty (tam tu volbu nevidím), ale jde to najít přes "upravit stránku"/ "zobrazit blokované uživatele" a tam už v combu vyberu "lidé, kterým se to líbí" a vidím je všechny. Tak nakonec díky za navedení:oD
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    MINERWA: Sem to chtěl konvertovat, ale když jsem si všiml, že to má jenom 112kb, tak jsem si řekl, že na to jsem moc líný.
    SNIPERCZE
    SNIPERCZE --- ---
    pak mam jeste knihy a casopisy:komiks bez reklamy a je to stejne. jak mas boxik komu se to nove libi, tak vedle nadpisu je zobrazit vse a tam to je
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TRAVIX: ukládat obrázky ve formátu bmp? přes 10 let už ne :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    SNIPERCZE: tak to bude tím. Já to mám jako "ostatní:komunita" a reklamu si neplatím.
    SNIPERCZE
    SNIPERCZE --- ---
    XMARGE: propagace obchodu s orientalnim zbozim vcetne placeny reklamy, aktualne 620 fanu
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    SNIPERCZE: a jakou máš typově založenou fan page? A kolik fanoušků?
    SNIPERCZE
    SNIPERCZE --- ---
    XMARGE: ja mam normalne na strance viditelne vsechny komu se to libi v panelu pro spravu
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Stává se vám to taky?

    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    XMARGE: ja mam pres 200 a je to to same.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    MICKEY_MOUSE: jj, přesně tak, vidím jen lidi, co mám v přátelích... zatím likuje 82 lidí, tak čekám, jestli třeba od stovky to půjde vidět....
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    XMARGE: To by mě taky zajímalo, jestli to nějak jde. Já vidím konkrétně jen lidi, kteří jsou v mýcvh přátelích, ale ostatní netuším, jak zobrazit.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    na facebooku spravuju stránku. Budu někdy vidět, kdo mi dal like (jakože komu se celá stránka líbí) - třeba od určitého počtu like?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam