• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    WOJTISHEK: nooo :) to vypada pro me vyuziti lepe než trillian. děkuji :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    HAWLIS: hledej messenger for desktop, vyuzivam ke spokojenosti.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    FINCH: zkusim :) dik
    FINCH
    FINCH --- ---
    HAWLIS: sam ke sve spokojensoti pouzivam free verzi trillianu... https://www.trillian.im/download/
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SHEALA: vyřešno, obnovila jsem púvodní nastavení chromého.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    poté, co jsem klikla na nějaký link, co byl na mobilní verzi FB, a ano, nepřečetla jsem si, co odklikávám dál, začli se mi objevovat dašli notifikace, které jsou tak vlezlé, že se zobrazí i v jiné kartě než je FB. Nevíte někdo jak to vypnout? Screenshot přikládám.

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HAWLIS: miranda?

    http://www.miranda-im.org/about/

    pred rokmi som ju pouzival, aj stihala drzat krok so stale meniacim sa KK protokolom...
    RUM
    RUM --- ---
    HAWLIS: taky jsem něco takovýho hledal, protože furt musím zavírat ty pitomý okýnka, ale většinou to nikam nevedlo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Pls existuje nejaká messanger appka pro desktopový windowsy? děsne bych vocenil, kdybych nemusel lézt na web FB, ale mohl vyuzivat jen chat...
    driv jsem zkousel propojeni pres QIP (ICQ..), ale nikdy moc nefachalo..
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    WRATA: Úžasné.
    WRATA
    WRATA --- ---
    SRNECEK: V nastaveni FB chatu muzes zvolit lidi pro ktere chces byt viditelny popripade pro ktere chces byt neviditeny
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, nevím, zdali to jsem patří, nicméně bych potřeboval poradit. Je možné se pro určité uživatele zneviditelnit - abych zkrátka u svého jména neměl onon zelený indikátor přítomnosti - a nebo ideálně, aby se jim má stránka načítala jako např. zrušená? Pro vysvětlení, s někým aktivně komunikuji v reálném životě, ale potřebuji omezit ten blábolící virtuální kontakt, ale osobu nemohu smazat (kamarádka) a ani ji ignorovat na FB (pořád to je kamarádka), stejně tak nemohu FB smazat kvůli potřebnému kontaktu s jinými lidmi. Děkuji za rady. P.S. Bohužel marné vysvětlování, že omezíme virutální kontakt nemají smysl a mě nebaví, že mi chodí zprávy o s*ačkách. Pokud budu působit offline, tak se mohu vyhnout otravování, a stejně tak se osoby nedotknu, že ji ignoruji.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICKEY_MOUSE: tak isto nefuguje korektne v opere (tiez chrome jadro).
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Přestalo mi jít nahrávat fotky do alb. Už několik dní mi nejde přidat fotku do existujícího alba. Prostě vyberu fotku na disku, potvrdím, a ona se nenahraje, aniž by to hodilo nějakou hlášku o chybě. Podobně když chci vytvořit nové album, přestalo fungovat "klasické" vybrání fotek z disku, musím použít alternativní nouzovku "nahrávat soubor za souborem, maximálně pět kusů". Používám Chrome. Tušíte, kde je zakopaný pes? Díky.
    RUM
    RUM --- ---
    WRNQ: jj mě už to taky načítá korektně, bez rozbitých prvků webu... prostě se jim to čas od času sype :-/
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Hlasim, že po třech týdnech jede fb zase normálně, bez zásahu...:)
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Zdravím, jde prosím nějak vypnout na mobilu, aby mi Facebook házel na obrazovku ta upozornění ve formě proužků přes celou šířku displeje? Díky.
    RUM
    RUM --- ---
    JEREMIUS: kde to provedu? :-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RUM: Zkus si vypnout IPv6, vím, že to u některých providerů blbne
    RUM
    RUM --- ---
    momentalne mi taky FB jede jak na natahovaci klic. načítá se to poslední dobou hrozně líně... dokonce jsem přeinstalovával windows, protože vyšli win10 a furt je to stejné... všechny ostatní stránky se načtou normálně = rychle, ale FB je zasekaný a občas musím 3x kliknout na obnovení stránky, než se vše korektně zobrazí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam