• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    PREVIT: to je celkem smutný, jak rychle tyhle krysy delaj svoji praci...
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Facebook mi právě hodil hlášku:

    "Server found your reques confusing..."

    Měl by si zvykat.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    HADIAK: :)) Ok, předám informaci, že si musí ty příspěvky změnit jednotlivě. Snad si s tím ta osoba poradí. Díky za info
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WE_RUN: tak ked maju public visibility, tak ano, treba to zmenit.
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    HADIAK: A to se změní jak? Musim u jednotlivejch příspěvků takhle zpětně? Vůbec nevim, co s tim. Nový se tam neobjevujou, ale ty starší (cca dva měsíce a dál ano) statusy, fotky a další hovna prostě pořád ......Myslim, že je to jenom na Timelinu....ostatní alba a informace tohle nedělají.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WE_RUN: tie co sa davali? a tie to maju nastavene tiez, alebo az nove? bo ked si teraz zmenim "viditelnost" tak sa to samozrejme neaplikuje na stare posty. tie maju vlastnu "viditelnost".
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    Ahoj, potřebuju radu prosím...... nesetkal jste se někdo s tím, že ačkoliv jste si zablokovali na všech možných místech, že chcete, aby příspěvky viděli jen přátelé (resp. přátelé kromě známých), tak stejně to k ničemu není. Veškerý informace, který se dávali na Timeline se ukazujou normálně komukoliv kdo se koukne. Nevíte někdo, co s tím?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    WOJTISHEK: nooo :) to vypada pro me vyuziti lepe než trillian. děkuji :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    HAWLIS: hledej messenger for desktop, vyuzivam ke spokojenosti.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    FINCH: zkusim :) dik
    FINCH
    FINCH --- ---
    HAWLIS: sam ke sve spokojensoti pouzivam free verzi trillianu... https://www.trillian.im/download/
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SHEALA: vyřešno, obnovila jsem púvodní nastavení chromého.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    poté, co jsem klikla na nějaký link, co byl na mobilní verzi FB, a ano, nepřečetla jsem si, co odklikávám dál, začli se mi objevovat dašli notifikace, které jsou tak vlezlé, že se zobrazí i v jiné kartě než je FB. Nevíte někdo jak to vypnout? Screenshot přikládám.

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HAWLIS: miranda?

    http://www.miranda-im.org/about/

    pred rokmi som ju pouzival, aj stihala drzat krok so stale meniacim sa KK protokolom...
    RUM
    RUM --- ---
    HAWLIS: taky jsem něco takovýho hledal, protože furt musím zavírat ty pitomý okýnka, ale většinou to nikam nevedlo
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Pls existuje nejaká messanger appka pro desktopový windowsy? děsne bych vocenil, kdybych nemusel lézt na web FB, ale mohl vyuzivat jen chat...
    driv jsem zkousel propojeni pres QIP (ICQ..), ale nikdy moc nefachalo..
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    WRATA: Úžasné.
    WRATA
    WRATA --- ---
    SRNECEK: V nastaveni FB chatu muzes zvolit lidi pro ktere chces byt viditelny popripade pro ktere chces byt neviditeny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam