• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TUSIL: to asi ne. Ten post obsahuje tri slova "vse nejlepsi k narozeninam :)" tak to asi tezko spam alert, ne?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    DRAGON: fb si mysli, ze je to spam
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    muzu se zeptat, co to znamena, kdyz mi muj kamos okomentuje fotku, ale ten jeho koment je lehce zasedivelej a ma pod tim moznost "hide/unhide post" ?
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    HADIAK: To mě ale moc netěší! :) Mě hlavně zajímá, jestli to je vlastnost Facebooku, nebo telefonu, a kde to nastavit jinak. Pořád trochu věřím, že to musí jít přenastavit, jen jsem nenašel, kde to udělat.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICKEY_MOUSE: no ak ta to potesi, pred chvilkou som upol obrazok klasicky cez browser a ide to :)
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    HADIAK: Já taky, kdyby bylo volitelné a ne že appka to rozhoduje za mně. Nikde tam není možnost to povolit.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MICKEY_MOUSE: ale take chovanie by som ocenil na dost uctoch :)
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Zdravím, začal mi po reinstallu telefonu blbnout Facebook - nechce postnout žádnou fotku. Vždy to hodí chybu nahrávání a píše, že se odeslat fotku nezdařilo, někdy k tomu ještě připíše, že mi šetří data a čeká, až budu na lepším připojení. Jenže to dělá i když jsem na 4G nebo dokonce na wi-fi. Čekal jsem, že to bude nějaký bug a opraví se, ale děje se to pořád, tak je to asi o něčem jiném. Jde tohle chování zrušit? Díky.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HADIAK: pro o důvod víc tam opět vůbec nelézt...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HAWLIS: mam pocit, ze zaskrknute to zostalo ked sa uzivatel naposledy neodhlasil a co sa tyka podrazu... ono je to tak, ze dost ludi je lognutych stale. ale tak uvidime ako na to zareaguju na verejnych miestach, ake budu funny statusy od cudzich ludi a podobne zalezitosti :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HADIAK: zrovna sem s tim jdu... takže to neni nějaký bug jen u mě...
    wtf? to je fakt drzost... nechutný je už to, že to často bylo samo zaškrtnuté, ale že možnost to odškrtnout zcela zmizí? to mi přijde jako podraz na uplně všechny uživatele...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tiez vam pri logine zmizla moznost 'stay logged'? (alebo ako to je, nepouzivam to, nechcem to pouzivat a teraz je to defaultne zapnute :( - security nadovsetko :/ )
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    čao, na FB jsme měl nick místo pravého jména. Facebook chce po mě ofocený doklad totožnosti a pravé jméno aby mi vrátili profil. Co to je za WTF?
    OLA44
    OLA44 --- ---
    HADIAK: no to vubec nevim. Podle me nakej jejich bot nebo namatkova kontrola...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OLA44: a to ten nick niekto reportol, alebo wtf?
    OLA44
    OLA44 --- ---
    WRATA: to jsem udelal ale nic tam nebylo. Nicmene problem poresen, az po tretim mailu podpora zareagovala a musel jsem si zmenit nick na prave jmeno.
    WRATA
    WRATA --- ---
    OLA44: Poradne se podivej do mailu jestli to nespadlo do spam kose. Pokud ne tak jim napis na support.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    Dnes mi FB vratil pri prihlaseni: Account Disabled.
    Nedostal jsem zadne info do mailu proc a nejsem si vedom nejakeho poruseni pravidel. Mozna jen to ze jsem tam mel svuj nick a ne prave jmeno. Je to duvod k takovemu uzamceni? Muze to byt permanentni ? Nejaky tip jak na to? Diky
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    SHEALA: jeste nejaka extension v prohlizeci?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam