• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WRATA: ted sem vyzkousel na testovacim image addon FB Purity a funguje to perfektne
    http://www.fbpurity.com
    WRATA
    WRATA --- ---
    DRAGON: Suggested pages jsou cesta jak obejit adblock A mozna si byl ve skupine ktera mela rollout tyhle featury jako posledni a proto se ti to predtim nezobrazovalo. Kazdopadne vypnout to nejde.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, mohl bych poprosit o dotaz? Reinstaloval sem si pocitac (windows 8.1, pouzivam chrome) a od ty doby, i kdyz mam adblock, tak mi facebook zobrazuje reklamy (takovy ty suggested pages), predtim to nedelal. Tusi nekdo, jak to odstranit? Je to strasne otravny.
    dik moc
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    dá se nějak zarchivovat dlouhý vlákno, najednou? Namísto dělání 10 snipů a prinscreenů?
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Pořád jsem nepřišel na to, jak přinutit Facebook na svém mobilu, aby mi dovolil sdílet fotky. Pokaždé jen zahlásí "Šetříme vaše data a tak fotku pošleme, až budete na lepším připojení." Rád bych to vypnul, ale netuším jak. Děje se to i vám/znáte řešení? Btw hlásí mi to, i když jsem doma na wi-fi, prostě z telefonu fotku na FB neodešlu.
    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    odpojení účtu a odinstalace aplikace už proběhly
    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    Nazdar. Prosím o radu. V androidí aplikaci na telefonu se v timeline opakujou starší příspěvky. Na webovým rozhraní se nic takovýho neděje. Google-fu zatím nic platné.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    TUSIL: :D
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    CLUBEER: zkousel jsi to vypnout a zapnout?
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    neaktulizuje se mi news feed na telefonu mam tam jen 18 hodin stary prispevky nevi nekdo co s Tim? diky
    WRATA
    WRATA --- ---
    SHEALA: Vyrazit ho a nastavit ze lidi musi projit schvalenim nez je bude mozne pridat do skupiny
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Jsem adminka jedný skupiny. Najednou jeden člen tam začal hromadně přidávat další členky. Není nějaká nedokumentovaná funkce, která by mi umožnila tohle zakázat? Docela tam chcu mít dodržený, že tam nikdo nerozhoduje za někoho jinýho, vzhledem k tomu, že je tam mnoho lidí, za který do teďka rozhodoval někdo jinej.

    Je mi jasný že to asi nejde ale co kdyby...
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    HIKY: Jakmile jeden z vás požádá druhého o přátelství a ten je potvrdí, už ten druhý žádat nemůže, přátelství je pro uzavřeno pro oba.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HIKY: 1) vidi aj on tvoj, preco by ho nevidel. ved v ten moment ste uz priatelia.
    ad 2) profil... myslis "friends only" statusy? tak ano.
    HIKY
    HIKY --- ---
    pls sem dement ale potřebuju to ověřit:
    když mi někdo potvrdí přátelství na mou žádost (tak vidím já jeho profil a on né můj)
    když potvrdím někomu žádost o přátelství (tak teprve potom uvidí můj profil)
    dík
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TUSIL: ok, dik. Skoda ze ta jejich "pomoc" nejde defaultne vypnout, nikdo se je o to neprosi.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    DRAGON: cesty facebooku jsou nevyzpytatelne :) nemusi to bejt nutne spam, ale i kdyz maj pocit, ze tam nekdo hazi "low quality content"

    To help you show only the most valuable content on your Page wall, we have automatic spam filters that limit the display of spam and also catch the block list words in your settings. These grey comments aren't visible to other users viewing the Page.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TUSIL: to asi ne. Ten post obsahuje tri slova "vse nejlepsi k narozeninam :)" tak to asi tezko spam alert, ne?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    DRAGON: fb si mysli, ze je to spam
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    muzu se zeptat, co to znamena, kdyz mi muj kamos okomentuje fotku, ale ten jeho koment je lehce zasedivelej a ma pod tim moznost "hide/unhide post" ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam