• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KOCOURMIKES: já teda nevím jak fb provozuješ, ale mě žádní náhodní afričané nekontaktují.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    WRATA: nejaky dobry fb security www link v anglictine na otresne pripady a jejich praxi?
    WRATA
    WRATA --- ---
    KOCOURMIKES: Zakladem je nastavit si soukromi aby posty byly videt jenom lidma ktery mas v pratelich ci omezeny skupine lidi.

    Co se tyce security tak silne heslo+mobil by mel bejt zaklad
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    WRATA: dopurucujete mit FB zabezpeceny mobilem nebo radeji bez cisla ale se silnym heslem?
    WRATA
    WRATA --- ---
    KOCOURMIKES: FB ucet se do lockoutu dostane pouze v pripade ze je nareportovanej nekym nebo na tom uctu byla pouzita kreditka ktera byla bankou oznacena jako kradena.

    A lidi co delaji fake ucty jsou opravdu velmi peclivy a probiha to zhruba tak ze najdou cloveka co ma spatne nastaveny zabezpeceni uctu takze vidi jeho prispevky, pak ho nekolik mesicu sledujou dokud nevyjede za hranice svy zeme treba na dovolenou nebo sluzebni cestu. Reportnou ho a z jeho Friend listu kontaktuji lidi z kterych tahaji penize pres vselijaky mozny vyfikundace. I 1% uspesnost je pro ne super.

    Bohuzel od ty doby co jsem tyhle pripady resil ubehl nejakej patek takze neznam jejich taktiky dneska ale vydavat se za humanitarni pracovniky vidim jako dobrej tah protoze fake redirect na webu neni v dnesni dobe vubec zadnej problem.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    WRATA: kluci z afriky fakt radi, kdyz se tak dobre vydavaj za americke humanitarni pracovniky v Africe.
    WRATA
    WRATA --- ---
    KOCOURMIKES: Nareportovany fake account
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    do tohoto auditka taky nikdo nechodi zejo
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    poradte pls, pisu si s clovekem na FB a najednou se ten clovek promeni ze jmena na "Uzivatel Facebook", uz mu nejde psat, misto jeho zprav se napise tohle:

    "Zpráva je dočasně odebraná, protože její odesílatel musí provést ověření."

    Uz se mi to stalo u druheho americana ktery fakt na 99 % nebyl fake.

    Prosim o vysvetleni.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    a kdyz clovek co mam v pratelich taky neni ve zpravach dostupny taky si me bloknul? :) tyve
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    kdyz to pise ve zpravach v chatu v messengeru "Tento člověk teď není dostupný." tj. nemuzu mu poslat dorucit zadnou zpravu najednou, to znamena ze si me bloknul? muze to byt i neco jineho?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    POZITRON: uz nekolik let
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    on facebook nejak zacne filtrovat obsah, kterej vam ukazuje prednostne, na zaklade toho, co dlouhodobe plusujete? pozoruju posledni mesice, ze uz mi ukazuje v podstate jen gify, videa a fotky se zviratkama + diy. :) mam z toho radost, takhle mi to vyhovuje.
    113KW
    113KW --- ---
    ahoj, prosim vas mam dotaz na nekoho kdo se vyzna ve fb strankach. - fb pages.

    kdyz sem si propojila stranku s instagramem zalozenym extra pro ten projekt co stranka, a nak sem tam nastvila jakys "business" (zkousela sem) prepla se mi i na fb stranka do "business" manageru. dva dotazy:
    1)ovlivni to cenu reklam pri zadavani na tu stranku a jak moc
    2)je mozny to zrusit a prepnout zpatky do "obyc" stranky aniz by se neco smazalo ze stranky fb nebo k ni propojenyho instagramu
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    Ahoj, mám dotaz prosím....V pravém panelu chatu se mi u lidí zobrazuje čas, kdy byly naposledy aktivní na FB...jde to nějak zrušit? Fb používám jen na PC....A k tomu se váže druhý dotaz, zda mí přátelé to vidí i u mě? konkrétně, zda se to zobrazuje také na FB na iphonu?
    V "Aplikace, které používají ostatní" jsem si odfajfkovala "Pokud jsem on line", ale nevím, jestli to k něčemu je.
    Děkuji
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    WRATA: Aha... Díky.
    WRATA
    WRATA --- ---
    IDENTITY: Tohle se mi stalo taky. Dle infa co jsem dostal od supportu je to random bug kdyz si te pokusi pridat clovek kteremu mezitim smazou ucet. At uz na jeho vlastni zadost nebo z duvodu poruseni podminek uzivani. Casem mi to samo zmizelo ale nejakou dobu to trvalo(6-8 tydnu cca)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Možná lama dotaz, ale rady si nevím, pročež radši předem sorry.
    Visí mi v žádostech o přátelství jedna nová a já toho dotyčnýho ne a ne odhalit... Jako hodně dlouho jsem tam měla dvě nevyřízený žádosti, najednou se objevila třetí. Spíš omylem jsem přijala jednu ze starších, ale stále je tam červená trojka místo dvojky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WRATA: ted sem vyzkousel na testovacim image addon FB Purity a funguje to perfektne
    http://www.fbpurity.com
    WRATA
    WRATA --- ---
    DRAGON: Suggested pages jsou cesta jak obejit adblock A mozna si byl ve skupine ktera mela rollout tyhle featury jako posledni a proto se ti to predtim nezobrazovalo. Kazdopadne vypnout to nejde.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, mohl bych poprosit o dotaz? Reinstaloval sem si pocitac (windows 8.1, pouzivam chrome) a od ty doby, i kdyz mam adblock, tak mi facebook zobrazuje reklamy (takovy ty suggested pages), predtim to nedelal. Tusi nekdo, jak to odstranit? Je to strasne otravny.
    dik moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam