• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    MARWIN: dik, dobrej napad..

    nebudu vykradat,ale slusne poprosim;)) takze chvilku pockat..
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    MISHUGE: vykrast system z klubu hodnoceni obchodniku na nyxu: tzn abecedni seznam, a ke kazde realitce kopirovat prispevky s hodnocenim i s autorem (pripadne nejak zvyraznit kladne hodnocene)
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    PLOMBDENTIST: oni ale autem jezdi skutecne skoro porad. ;]
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Spis varovat pred tema spatnejma .)
    FARIN
    FARIN --- ---
    MISHUGE: mozna by stacilo uvadet jen ty dobre az se nejaka najde :)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    GREVE: pokusim se o to zitra,,,
    jeste vsak budu muset vymyslet system trideni RK,,pac kdyby to bylo jen na ty spatne a ty ostatni..tak nevim nevim,co by se tridilo;)))
    GREVE
    GREVE --- ---
    Prosím o zřízení nástěnky s hodnocením RK.
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    No nevim, mela jsem zadany presny pozadavky co chci a volali mi a psali v 90 % s naprosto jinejma nabidkama. A to ze treba psali ze Letna a vylezla z toho Praha 4, nebo v lepsim pripade Delnicka, ani nezminovat .)

    S tou Tonzou asi teda nikdo nic nema, tak snad ok
    CITEKATUS
    CITEKATUS --- ---
    GREVE: to víš o byty je zájem...)))já teď například odmítla řešit jeden případ jelikož paní si představovala,že za svou chajdu dostane tolik co za vilu na vinohradech a nešlo jí vysvětlit,že je to za tu cenu absolutně neprodejné a ať se spojí s jiným makléřem,že já to prodávat nechci....taky se semnou hádala,že musím,že si mě zavoala....kokoti jsou na obou stranách barikády..)))))))
    GREVE
    GREVE --- ---
    Reloca - klasické neseriózní chování. V inzerátu je napsáno velkým červeným písmem:

    Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
    - pan Tesařík z Relocy však přesto volá a ještě se se mnou hádá, že na to má právo.
    GREVE
    GREVE --- ---
    CITEKATUS: Ne, není dislektik, to by se poznalo jinak.
    U tebe to je ještě složitější, ale to tu nebudeme rozebírat.
    CITEKATUS
    CITEKATUS --- ---
    GREVE: třeba je jen dislektik....trošku se ho zastávám já třeba odmaturovala z jazyka Českého za 2, a celkově za 10(což není tak zlé myslím) a píšu mnohdy jako absolutní meggregor....a pokud si ten mail tak 3 nepřečtu tak si těch chyb prostě nevšimnu..)))
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Nejake reference na Tonza reality?
    SIGY
    SIGY --- ---
    KAZIK&MARTIN_531: Si to neberte osobně... náplava je všude, nejenom v Praze. Všude se lidi šoupaj z měst ven a z venkova do měst...
    MEG: Jasně, díky. Omlouvám se za stupidní otázku.
    MEG
    MEG --- ---
    SIGY: ano. zahranicni firma bude hledat pronajem sluzebniho bytu v miste ceske pobocky pro sve pracovniky, kteri budou prilezitostne dojizdet na vypomoc nebo skoleni.
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    KAZIK: normání pražák :)
    KAZIK
    KAZIK --- ---
    SIGY: seš debil že.
    SIGY
    SIGY --- ---
    P3TULKAA: Máš pravdu. Taky jsem si vlastně vzpomněl, že několik firem z oboru zkupuje byty jako investice a nechává v nich dočasně bydlet náplavu.
    P3TULKAA
    P3TULKAA --- ---
    SIGY: třeba pro zaměstnance kteří někam dojíždí, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam