• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    WEN: Kdyz si kliknes na uplny vypis, tak je to tam napsany....
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: no to jo, ale odkud tuhle informaci máš?
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    WEN: Exekuce je uvalena na majitele Ceske reality bez pomlcky.
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: jinak mě divnej nepřijde.. nic jsem na něj nenašla.. (teda zatim) navíc bčas jsou tihle živnostníci lepší než celá megarealitka..
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: no v živnostenskym rejstříku je.. ma živnost na Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona a realitní činnost..
    na aresu je taky a nikde na něj exekuce uvalena neni (teda aspon to neni nikde vidět)
    rřeba zkrachoval v tý výrobě.. v aresu je vedenej už jen jako opravněn k realitam od roku 2005

    jak jsi na to vubec prisel, že je na něj uvalena exekuce, když ho nemuzes najit ani v rejstříku?
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    WEN: Ale to jsou Ceske reality bez pomlcky, jinak mimochodem na majetek 100% vlastnika ty firmy je uvalena exekuce.
    Ja ale mluvim o Ceske-reality Josef Dymak, ten uvadi ico 71286811, ale to vubec v ochodnim rejstriku neni.
    Navic mi i tohle prijde dost podivny.
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: lépe hledat..

    a realitka upřednostňuje svojí úschovu, je jasný, že ti jí nabídne. je na tobě jesi si zvolíš jinou formu úschovy.
    FAITHLESS: co se týče "výkupu z exekuce" můžeš za sebe nechat jednat člověka, kterej ti půjde prachy přihazovat. Musíš se k tomu řízení přihlásit.
    obracet se na reaitku v tomhle případě mi nepřijde pro tebe nějak výhodný. najdi si člověka který se tímto zabývá, nebo to skus sám (i když exekutoři jsou banda.. pozor aby tě neroztrhali:)
    WEN
    WEN --- ---
    FAITHLESS: jaktože ne?

    Spisová značka: C 66154 vedená u rejstříkového soudu v Praze
    Název subjektu: ČESKÉ REALITY s.r.o.
    IČO: 25742809
    Sídlo: Praha 1, Václavské náměstí 66
    Den zápisu: 04.03.1999
    OASHI
    OASHI --- ---
    FAITHLESS: "riskantni davat nejaky pochybny firme v oboru reality prachy i kdyz treba s potvrzenim a smlouvou"
    ...ja dal takto jako rezervaci 85000 Kc do RK Redot, tad na ne davame zalobu...
    A to ani nejsou v konkurzu. (AFAIK)
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    JPS: Po podepsani rezervacni smlouvy urcite...ale treba u OZA reality to chodi tak, ze se da rezervacni zaloha do bankovniho depozitu nebo ze bych to dal treba k notari do uschovy a bylo by to vydano az po splneni podminek...protoze me to prijde riskantni davat nejaky pochybny firme v oboru reality prachy i kdyz treba s potvrzenim a smlouvou. Ale treba se pletu, nejsem pravnik a nepohybuju se v realitach.
    Jinak mozna blba otazka...ale je mozne kupovat pres realitku nemovitost, ktera je v exekuci a osetrit to nejak tak, abych mel zajisteny, ze o ty prachy neprijdu?
    JPS
    JPS --- ---
    FAITHLESS: rezervační zálohu rozhodně zaplatit až po podepsání rezervační smlouvy. platba převodem by asi úplně nevadila, ale v hotovosti proti potvrzení je to určitě lepší
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Ahoj, mate nekdo zkusenosti s Ceske-reality http://www.csreal.cz/ ? Vlastni to nejaky Josef Dymak, kterej s nama byl i na prohlidce, prisel mi vcelku v pohode...ale nevim, co si mam myslet o ty realitce, je neznama, neni v obchodnim rejstriku natoz v asociaci. Vadilo mi predevsim, ze kdyz jsme se bavili o zpusobu placeni rezervacni zalohy, tak mlel cosi o tom, ze prej prevodem na ucet jeho realitky, ale na to bych samozrejme nepristoupil. Ono je to tak, nabizej 2 nemovitosti, co se mi fakt libi, na katastru jsem si overoval, ze jsou v pohode, ale ta realitka se mi nezda.
    Jinak mam hodne spatny zkusenosti v podstate se vsemi realitkami, krom jedne a to OZA reality - kde mi prisli aspon podle jednani seriozni, takze bych uvital tipy na dobre realitky. Snazim se koupit barak/chatu/bejvalej statek s cenovym stropem 1,2 milionu...
    WEN
    WEN --- ---
    CIA: :) asi máš pravdu.. sama teď s jednou bojuju.. je na 4 stranky:)
    CIA
    CIA --- ---
    WEN: A kam dáš třeba to, jak se bude řešit situace, kdy jedna ze stran neplní své závazky? Dobrou kupní smlouvu na nemovitost neuděláš na stránku. Možná fontem o velikosti 4 ;)
    WEN
    WEN --- ---
    ZZGERO: no.. jde jen o to.. kdo, od koho, co a za kolik a podisy.. to jsou cekly nalezitosti
    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    KALHOTKA: kupní smlouva na byt na jednu stránku ? to bych chtěl vidět...
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s www.dumrealit.cz ? byli jsme se podivat na byt, vsechno vypada fajn, ale stejne bych radsi jeste nejaky zkusenosti...
    ALERT
    ALERT --- ---
    nejake zkusenosti, reference o Českomoravská realitní? diky
    OASHI
    OASHI --- ---
    WEN: Ale i ten osobni kontakt, to pak u soudu stale to same, ze "jedna pani povidala"... Prukaznost zadna, no. A to po mne presne pravnicka chtela, no. :( Tolik tedy k moznosti "bit je po hlave jimi podepsanymi dokumenty". ...no, neco malo mam, tak to snad nejak pujde.
    WEN
    WEN --- ---
    OASHI: no když 5 dní.. tak do nich..

    v těhle věcech je lepší osobní kontakt.. za telefon a mejl se lidi lehce schovaj..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam