• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    ::všechny zkusenosti a reference sem..::
    k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
    určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšilo



    aneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


    *************POZOR***POZOR***POZOR******************
    Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
    nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
    *************POZOR***POZOR***POZOR******************


    ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

    Diskuze podobného tématu:
    Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
    rozbalit záhlaví
    GEEK
    GEEK --- ---
    POHODAVOLE: ja predtim taky ne:)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GEEK: tak o tom sem nastesti jeste nic neslysel :D
    GEEK
    GEEK --- ---
    POHODAVOLE: jsem si vzpomnel na stoupavost terenu na nas taky vybalili.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GEEK: jeste me napadla sirka prijezdove cesty..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TXO: taky je potreba aby se ti tam dostal celorocne hovnocuc :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TXO: je to tak ze my mame domecek v chatovay oblasti tak pri vezdu je tam kontejner a tam se to sviha a plati se za to s tim ze je to tam jen x mesicu v roce a v dobe kdy je zima si musis koupit na kazdy mesic minimalne keden pytel kterej kdyz naplnis tak odvezes na danny misto odkud ho vyvezou..
    GEEK
    GEEK --- ---
    TXO: ja bydlim taky v rekreacnim objektu.
    tech veci, co to musi splnovat k rekolaudaci, je hafo - voda, odpady i treba vyska stropu. zalezi hodne na mistnim uradu.
    u nas treba v nejblizsi dobe v uzemnim planu neplanujou tu oblast pretransformovat na obytnou. pak treba taky muzou chtit minilalni rozmer parcely (u nas je to treba 800 m2, coz mame smulu), minimalni vzdalenost od sousedniho domu atd.
    TXO
    TXO --- ---
    POHODAVOLE: Diki.

    A ako riesite ten odpad potom? Inak nieco som sa snazil vycumiet zo stavebneho zakona, ale nepodarilo sa mi najst nejaky jasny zoznam toho, co ma dom na rekolaudaciu splnovat.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TXO: kazdopadne kdyby te neco zajimalo tak pisni a treba budu vedet pze buem resit rekolaudaci a da se tam hafo veci podchytit..
    TXO
    TXO --- ---
    TXO: v prvej vete som myslel c. ev. samozrejme :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TXO: ja mam ted taky trvaly na e. cisle ale nikdy mi tam treba nebudou vozit postu a vyvazet odpad, jinak na prekolaudovani je asi nejlepsi mrknout do stavebniho zakona, pze je tam hromada veci ktery musi domecek splnovat, tak to chce dat pozor..
    TXO
    TXO --- ---
    Neviete ake je obmedzenie na dome, ked ma len cislo popisne? Makler mi trvdi, ze v cechach je mozne mat trvale bydlisko aj na c. evidencnom, tak potom nechapem v com je vlastne rozdiel.

    Dom o ktory sa mi jedna je momentalne vedeny ako rekreacny, ale majitel tam je udajne trvalo hlaseny. Oblast v ktorej je postaveny je v uzemnom plane ako oblast, ktora sa transformuje z rekreacnej na obytnu.

    diki
    GREVE
    GREVE --- ---
    VAACLAV: A nechceš napsat proč?
    VAACLAV
    VAACLAV --- ---
    Mám jedno nedoporučení - pan Jan Čipera, RE/MAX, Lazarská 3
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CEEYDA: mrknu na to pze mi nahodou buem v ty dobe potrebovat sehnat najemnika do naseho bytu :)
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    CEEYDA: jo vidis, PRONAJEM
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CEEYDA: chces koupit bo pronajem?
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    Zdravim,

    mam dotaz,chci najit byt 2+1 na P-4, oblast Vítězná pláň, ulice Lounských, atp v okolí, delate nekdo v realitce atp. ? rad bych nejaky nabidky. k nastehovani aby to bylo od zacatku dubna 2010
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SEOMAN: to se nedivim me taky.. nejsem sice makler ale makam v realitce delam tu marketing a taky me dost serou podvodnicci co kurvi jmeno solidnim realitkam :)
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    No mne nikdo nepodvedl, ale znam tak trochu nejaky ty praktiky a trosku mne to sere no...
    GREVE
    GREVE --- ---
    SEOMAN: Ty máš evidentně nějakej osobní problém. Jestli tě někdo podvedl, tak je mi to líto, ale ne všechny realitky znamenají podvod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam