• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TXO: ja mam ted taky trvaly na e. cisle ale nikdy mi tam treba nebudou vozit postu a vyvazet odpad, jinak na prekolaudovani je asi nejlepsi mrknout do stavebniho zakona, pze je tam hromada veci ktery musi domecek splnovat, tak to chce dat pozor..
    TXO
    TXO --- ---
    Neviete ake je obmedzenie na dome, ked ma len cislo popisne? Makler mi trvdi, ze v cechach je mozne mat trvale bydlisko aj na c. evidencnom, tak potom nechapem v com je vlastne rozdiel.

    Dom o ktory sa mi jedna je momentalne vedeny ako rekreacny, ale majitel tam je udajne trvalo hlaseny. Oblast v ktorej je postaveny je v uzemnom plane ako oblast, ktora sa transformuje z rekreacnej na obytnu.

    diki
    GREVE
    GREVE --- ---
    VAACLAV: A nechceš napsat proč?
    VAACLAV
    VAACLAV --- ---
    Mám jedno nedoporučení - pan Jan Čipera, RE/MAX, Lazarská 3
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CEEYDA: mrknu na to pze mi nahodou buem v ty dobe potrebovat sehnat najemnika do naseho bytu :)
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    CEEYDA: jo vidis, PRONAJEM
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CEEYDA: chces koupit bo pronajem?
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    Zdravim,

    mam dotaz,chci najit byt 2+1 na P-4, oblast Vítězná pláň, ulice Lounských, atp v okolí, delate nekdo v realitce atp. ? rad bych nejaky nabidky. k nastehovani aby to bylo od zacatku dubna 2010
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SEOMAN: to se nedivim me taky.. nejsem sice makler ale makam v realitce delam tu marketing a taky me dost serou podvodnicci co kurvi jmeno solidnim realitkam :)
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    No mne nikdo nepodvedl, ale znam tak trochu nejaky ty praktiky a trosku mne to sere no...
    GREVE
    GREVE --- ---
    SEOMAN: Ty máš evidentně nějakej osobní problém. Jestli tě někdo podvedl, tak je mi to líto, ale ne všechny realitky znamenají podvod.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    POHODAVOLE: prave :(
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SIMCIIQ: jj v tom mi prave pride na prd i ten sclick, zkouseli sme abysme byli vic videt a stalot o za prd, stejne si myslim ze ti tam pridaj clicky a nikdo nema zadnou moznost to overit..
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    POHODAVOLE: no jo jenze mesicne neplatis nic musis platit ctvrtletne pulrocne nebo rocne navic problem je ze tady v tomto pripade nevis na kolik te vyjde doopravdy jeden mesic muzes platit tolik druhy trojnasob... :(
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    ležáky mají 400 návštěv týdně a nic....si tam ti realitni kokoti nesmi prihazovat cenu jak se jim zlibi....ono to totiz vubec neni tak, ze je cena + provize 3-5 % ale ti kaspari si tam daji jeste 100K a vic navrch, no to je goool !

    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    http://www.bezrealitky.cz a je po problemech ne...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SIMCIIQ: tak kdyz to vemes na 16 k mesicne tak to zas neni takovy peklo :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    POHODAVOLE: no prave ze ty velky jo ale maly fakt ne :(
    platit o treba 200 tisic rocne vic je prehnany :(
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GREVE: ja nerikam nic o tom jestli davat nebo ne, jen rikam ze pokavad chci inzerovat na nejnavstevovanejsim serveru tak se nemuzu divit ze to bude neco stat a verim tomu ze realitky si to nak zaridej aby neprodelavaly :)
    GREVE
    GREVE --- ---
    POHODAVOLE: Ten systém se ale k realitám vůbec nehodí. Aktraktivní byty jsou po dvaceti prohlédnutích (tj. deseti korunách pro Sreality) hned pryč, zatímco ležáky mají 400 návštěv týdně a nic. Říkáš, že tam realitky nemají ty ležáky dávat? A proč by neměly?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam