• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    NICKIE: Líbí se Ti nemovitost, není-li na samotě u lesa, tak zkus dostat ze sousedů kontakt na majitele vybraného a jednej přímo s ním .).
    IF_
    IF_ --- ---
    GREVE: Jako vše, do čeho zasahuje OZ:/
    GREVE
    GREVE --- ---
    POHODAVOLE: Od ledna tohoto roku je to mnohem komplikovanější.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Me onehda rikali, ze se bere bud cena z odhadu nebo prodejni cena, ktera byva vyssi..
    GREVE
    GREVE --- ---
    MIKATCHOU: Finančák nepřijde, ten to dělá od stolu podle vzorců a tabulek. Někde na jejich webu se ten výpočet dá dokonce cvičně provést, pak budeš mít představu. Z toho, co jsem viděl, bych řekl, že se může docela snadno stát, že tu daň vyměří o něco vyšší...
    IF_
    IF_ --- ---
    MIKATCHOU: To snad dela nezavisly odhadce ne? A pak je odhad vzdycky pod realnou trzni cenou.
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    chtěla bych se zeptat - nevíte náhodou, když platíte daň z prodeje nemovitosti a finančák vám příjde nemovitost ohodnotit, bývá tam ze strany FU tu nemovitost cenově spíš nadhodnocovat, nebo podhodnocovat?
    Mám strach, aby mi nenaúčtovali větší dań než kolik je oněch 4 % z prodeje
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    POHODAVOLE: Uz si shanim pravnika. Diky..jsou to nervy...
    IF_
    IF_ --- ---
    POHODAVOLE: Při koupi nemovitosti je imho investice do kvalitního právníka základ. Vynaložené peníze se stokrát vyplatí.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NICKIE: není lepší na smlouvy právník? My taky koupili přes debilni realitku s pekelnym maklerem, ale chce to dost nervů :-)
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    MMISKAM: no, asi by bylo dobre si to nejak jistit.. a kde se da takovy osvedceny nezavisly sehnat?
    MMISKAM
    MMISKAM --- ---
    NICKIE: Co třeba využít služby svého osvědčeného realitního poradce a na základě smlouvy s ním řešit koupi této nemovitosti. Provize se ale navýší o tu pro svého odborníka. Ten ale ví, co má zjistit, co má být a nemá být ve smlouvách, jestli je nějaký problém apod.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    IF_: no, jenze me se libi ta nemovitost, kterou nabizeji:(
    IF_
    IF_ --- ---
    NICKIE: Tak pokud nevypadaji duveryhodne tak je to jasne ne:)
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    PONCIK: prave ze nejaka mala rodinna a navic nevypadaj vubec duveryhodne..kamenou pobocku maj v Hradci, v Praze ne..
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    NICKIE: Mají nějaký kamenný pobočky, kolik mají makléřů - jestli nejde o rodinný podnik ?
    To z tý justice bych si vytisknul a zašel se optat šéfa nějaký kamenný pobočky, co to znamená. Ale přes ně bych asi žádnej kšeft neprováděl.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Ahoj, nemate nekdo zkusenost s nemovite.eu? Na netu jsem nenasla ani jednu referenci...
    tady jsem napriklad nasla, ze ma realitni cinnost vymazanou, ale nemovitosti nabizeji https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=144383&typ=UPLNY
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    chci prodat řadový rodinný dům v braníku, jestli je tu nějaký šikovný makléř tak pošta prosím;
    adresa: V malých domech II, 12/377, P4, 147 00
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    ok díky všem za odpovědi...ano mám problém trošku věřit úplně cizímu člověku v takovéto věci, ale je pravda, že asi není čeho se bát ;)
    MMISKAM
    MMISKAM --- ---
    BLACKYT: a v čem je problém, když ti ušetří práci a frontu na katastru???? Nejsou to žádní gauneři, co by s návrhy na vklad zdrhli do zahraničí :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam