• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    AHASVER: ... neber vsechno (a hlavne sebe) tak vazne. Jenom si tady tak plkame .... :o)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    LEXIK: tak tohle mě moc nebere, ale jsou to zas jiný záběry než dannielovy, tak se to asi nedá úplně srovnat. ale na můj purpose je lepší stejně ten plast
    STARDAY: jo, já budu mít taky :)
    DANNIEL: tak si mě zazálohujte a dejte do záhlaví, jak se neptat, nebo nevim
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    LEXIK: jeste ze mam plast.. tohle vypada jak yashicou na orwo ;-)))
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    AHASVER: ja mam plastovou
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    AHASVER: .. ja jsem divnej :) Prece jen jsem si chtel jistou optickou uroven zachovat i u Holgy, poridil jsem si model se sklenenymi cockami.

    Ty fotky mi ted prijdou nekdy az zbytecne moc kvalitni (jen opticky!!! of course), ale zase tak moc mi to nevadi.

    Nejak se porad nemohu dostat ke scanovani .. takze jen ten 1. film foceny scoro potme ... ,-)

    http://www.kulicka.net//LEXX/PRG/prg.html
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    srabe
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ZACK:
    DANNIEL:
    ok, tak už mám jasno v čočce, dík za to. až si nějak všimnu, že to tu máte přečtený, tak se vymažu až do první otázky, ať to tu neni zbytečně zasraný
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    ja mam holgu celeplast, na skleneny cocky mam jiny fotaky
    to je podle pravidla kdyz kopnout tak do kouli. takze kdyz toy kameru, tak pro batole
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ZACK: hele, tak já fakt nečekal, že mi někdo začne popisovat, co mi vyhodí první dotaz v google. nějak jsem si myslel, že je jasný, že se ptám na subjektivní informace od lidí, u kterejch vim, co dělaj
    moje blbost, už to neudělám, slibuju
    ZACK
    ZACK --- ---
    AHASVER: je lepsi se zeptat rovnou na to, co chces vedet (a ano, plastova cocka se chova jinak, je mekci mi prijde, ale zas takovy rozdil to neni).
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    LEXIK: jsem to považoval za hodně sofistikovanej kosmodiskovej vtip, až pak mi došlo, že to myslíš vážně :)
    STARDAY: dík, mami

    a řekne mi někdo třeba, jestli ta holga s plastovou čočkou má výrazně horší/lepší/jinou kresbu nebo odkáže na nějaký svoje fotky nebo tak? achjo, pamatuju si pro příště, že je lepší ptát se nějakejch anonymů a googlu. na tohle už neodpovídejte, dík, jdu se smazat
    ZACK
    ZACK --- ---
    do mrtvejch se nekope :)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    jak pise lexik. cerna paska se hodi, ale koupis ji v elektru za max 10 Kc, dva ramy jsou s holgou dodavany standardne, na film se foti, do fotobuku se kouka, to na krku neni jen aby ti do nej neprselo
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    AHASVER: za nejdulezitejsi osobne povazuju gumu do trenyrek, ktera ti pri sikovnem omotani krizem zaruci, ze Ti nahodne neodpadnou zada. Tu stejne v zadnem kitu nedodavaj. Teprve pak ziska Holga ten spravny "design" :))))
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    AHASVER: neklikam na kazdej link, jen me naivita dotazu smerovala k tyhle odpovedi
    ZACK
    ZACK --- ---
    DARKORION: ne, ty bys to nevyuzil
    DARKORION
    DARKORION --- ---
    nekde jsem nasel tohle, tak to asi vyhodou GCFN je... tak jsem na tom asi stejne jako AHASVER, protoze nevim, jestli bych to vyuzil
    Olivier De Rycke > Výhodou je zabudovaný kolorovací blesk. Filtry vytváří neobyčejné efekty především v absolutně neosvětleném prostředí.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ale už v tomhle hovně dál šlapat nebudu, jen moc nechápu, proč se z toho hovno udělalo
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    DANNIEL: ale jo, ostatní věci celkem zvládám...
    jak řikám, netušil jsem, že se to tu bude takhle rozpitvávat

    (btw je zajímavý, že nikomu nepřišlo divný mi vysvětlovat, co je v kitu, na kterej linkuju, ale že netušim, k čemu je černá páska, to je průser hodnej rozebírání)
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    no to se nedivim, s timhle pristupem by ses asi neumel ani rozhodnout jeslti jich potrebujes 5 nebo 10
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam