• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MR3SKARastafari, I-tal, respect, peace,love and unity
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DOGGY: Takže jako koukám, ano, archív, aneb rada nad zlato ;-).
    BOLDRIK23: Díky.
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    archív není, ale já ten pořad vynesu...ždycky si ho mohl někdo nahrát, ne?
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DOGGY: Dik, nejak jak jsem na te strance nevidel nikde zalozku archiv nebo tak nejak podobne tak me to nenapadlo...budu to tam muset nekde vypatrat
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    CHE_GUEVARA: archiv
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    No jasny ale nevim jestli to na wave.cz stihnu ze skoly...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    no furt by tu bylo www.wave.cz a na digitálu jsme celorepub
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    100.7 samozrejme stredni cechy, zeano....ach ten nyxacky pragocentrismus ;-)
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    jasně na www.wave.cz a dá se poslouchat na 100.7FM radi wave
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    má to nějaký net broadcast to radio?
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---

    žijící legenda v pořadu na druhou!!!! V Praze se u příležitosti nahrávání
    v Yukimurově studiu, kde vznikají skladby pro kultovní lebel Trojan
    records, nalézá guru všech trojanů jeden z pionýrů hudby na druhou Earl
    Gateshead a jeho MC Chuck Banton. Oba hrají i v Trojan sound systému,
    který můžeme slyšet v sobotu v crossu...Ve čtvrtek večer v pořadu na
    druhou se setkají všichni tři, probereme současnou tvorbu a ohlédneme se
    za desetiletími existence legendárního Trojan recors!
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    když jsem dělal do radia rozhovor s mackou, tak byl nejvíc v pohodě, ale v podstatě mi na nic neodpověl, byl ve svý jahmannovací ulitě...a kdž sem jí otázkami rozložil a jemu to došlo, že mi odpovídá upřímně tak utnul rozhovor... ale má zkušenost s angličany je obecně taková, že jsou trošku nafoukaný, ale jinak v pohodě:)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    CHE_GUEVARA: práva máte, tak možnosti přidávejte...
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    k ankete... nejsem si jist jestli vetsina textu ma za "message", říkejme tomu poselství nebo sdělení, ty věci co tam jsou...
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    CHE_GUEVARA: no, prave jsem z toho byl trochu prekvapen a nekolik lidi, nikoli pouze z Cech, mi to potvrdilo taky
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DJ_KAYA: No ja bych spis veril co o nem tvvrdi nezavisle na sobe lidi, co s nim pracovali nez na dojem z pratelskeho setkani v euforii po koncerte.
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    COULEEN: Když to vezmu podle Gausse tak je spíš nějakej ragga/riddim. Tim samozrejme neupiram poselstvi nekterych textu, ale osobne Macka B moc nemusim (je to dost tim ze jsem spíše roots... orientovany, ale jinak posloucham vsechny mozne zanry, treba i j-pop takze nejsem nejak zanrove omezeny ale nektere zanry mi troste sedi min a nektery skupiny/atp jeste mene).
    DJ_KAYA: Tomu bych i veril...ale COULEEN ma ocividne jine zkusenosti a ja osobne MackaB neznam :-D
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    COULEEN: holt lidé se chovají různě v různých časech a v různých prostorech ;)
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    DJ_KAYA: no tak to ja teda vubec ale vubec nesouhlasim......s Macka B jsem se potkal poprve asi pred 3 roky v Glasgow a musim rict ze to byl, hlavne diky me kamaradce, velice prijemny zazitek. Po vystoupeni (coz je mnohem zajimavejsi) jsme si sedli na baru a s jointem v ruce jsme se dobre pobavili a moje kamaradka dokonce ucila Macka B skotske tance......Co se tyce Buju Bantona tak ten mi prijde mnohem vice nafoukany.......i s nim jsem mel tu cest se pobavit!! Jinak musim rict ze zatim nejlepsi zkusenost ma se Skatalites a U Royem. Ti byli asi nepratelstejsi. A Gentlemana neznam.....snad jen z mptrojek.

    Mimochodme pristi mesic tady bude Gentleman hrat....takze snad poprve uvidim tohodle nemeckeho rastu nazivo.............
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    WENOUSH: teda s Bobem jsem si nikdy nepovidal ;) ale se spoustou jinejch, vcetne treba Buju Bantona nebo Lucky Dubeho jo a musim konstatovat, ze na rozdil od nich, treba i vcetne Mad Professora, kteryho snad muzu povazovat i za kamose a kterej s Macka B uzce spolupracuje, je podle me Macka B v civilu mimo podiu pekne nafoukanej blb
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    CHE_GUEVARA: no a kam by si teda zaradil treba Everybody loves Bob Marley?? nebo Squeez me? ja myslim, ze Macka B je raggae.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam