• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    SHADY
    SHADY --- ---
    hoj lidi mam dotaz ohledne grafiky koupil sem si vcera ATI RADEON 9600XT 256 MB RAM, 128 Mbit, AGP 4x/8x mam problem rozbehnout 3D, kdyz chci spusti nejakou hru hlasi mi to problem ze nemam spusteny 3D: kdyz se podivam na DirectX pise to ze D je povoleno a zapnuto cim to muze byt nevite?:(
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Přehled desktopových grafických čipů ATI/AMD
    http://www.svethardware.cz/art_doc-D84BE30774AB8A06C12574240036B8F0.html
    SKAMANIK
    SKAMANIK --- ---
    chci si koupit novou grafárnu na 2d grafiku (photoshop atd), ta moje nynější fotky hrozně pomalu vykresluje. Mohli byste mi poradit jaký parametry jsou pro 2d grafiku určující, popřípadě kterou konkrétní grafárnu byste mi tak do 2-3tisíc doporučovali?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    AMD 780G & Athlon X2 4850e (ECS A780GM-A)
    http://guru3d.com/article/processor/520/
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    TOM_HOST: jaj tak tyo vid... :D no nic

    MIKZ: super diky mrknu nato
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    lol .... kdyz uz post v ati klub tak dotaz na vetrak na intel proc :DD
    [ Chcete tichy pocitac? - panoptikum LOLu a ZOMGu, blue LED a vomotany pajpy pyco! ]
    MIKZ
    MIKZ --- ---
    KELLEC: ja mam chladic coolermaster Gemin II a na nem jen jeden thelmatake silent cat, i kdyz by tam mely byt dva.. a nemuzu si vynachvalit :)
    KELLEC
    KELLEC --- ---
    zdravim...dotaz ohledně hlučnosti větráku, hledam nějakej pěkně tichej...
    pro intel core quad, ten co tu mam mi hraje na nervy ale to je vše, snažil sem se používat nějkakej přiloženej SW na regulaci otáček ale to je k h....
    po chvilce to začne řvát že cosi, třeba že kolísaj otáčky jakože na grafu to vypadá jako kdyby každou vteřinu přestával makat, ale to je hovadina žeo....
    mno tak sem se rozhod vyměnit...prosim o radu ve větráčcích nějak nedělam :)
    NASA
    NASA --- ---
    kupuju novej komp a rozmyslim grafiku za par penez, aktualne rozmyslim mezi celkem novinkou - Radeon HD 3650 a osvedcenym predchudcem - Radeon HD 2600 XT
    vykonove i cenove jsou na tom skoro stejne
    nejake rady? nebo si mam hodit korunou? :-))
    MIKY
    MIKY --- ---
    TOM_HOST: kdyby ale zavrel case, tak mu to asi shori - dyk to vofukuje asi 5 vetrackama jeste vokolo ... jinak samo ryspekt, ja se nedostal u sebe nad 2,5 ghz :(
    MIKZ
    MIKZ --- ---
    PETER_PAN: omega nebo dna drivers meli i mobility verze v sobe
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    OverclocKing 2 - tentokráte s AMD procesory
    http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=10237&Itemid=57

    sempron3000+
    Výherci se podařilo základní frekvenci zvednout z 200 na 355 MHz, což ve výsledku dává... tram ta da da: 177,5%.

    ZOMG
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    nemuzu nikde najit drivery na ATI Mobility Radeon HD 2400 .. vopravdu to nikde neni a na klasickejch HD 2400 (PCie) to nebeha .. hodi to error uz pri instalaci ..
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MIKY: jo na 8800GT to tak fakt je ... jde to zmerit jen tim jejich programem
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    Zdravicko, mam takovej problem s mym ACER ASPIRE 5020.
    Jak urcite vite, je na nem grafika ATI X700, no a muj problem je, ze v novejsich hrach (trebas NFS:MW nebo CounterStrike:Source) mi v pravidelnejch intervalech klesa FPS az o polovinu (z 50 na cca 25), proste to dela square prubeh... (mereni pres fraps benchmark a pak do excelu). Ve starsich hrach jako je CounterStrike 1.6 nebo Unreal Tournament mi to nedela...
    Zkousel jsem Omega drivery, to samy jako original ATI drivery.. Vzdycky porad to samy. I powermonitor jsem si dal na max vykon, jestli to nedela treba procesor nebo tak nejak...

    Jestli jste se s tim nekdo setkal, tak dejte vedet :) nebo i navrhy (na reportaz) prijimam.. Pac ja fakt uz nevim, co s tim... :(
    MIKY
    MIKY --- ---
    KURVADRAT: já zase čet že na některejch grafikách od asusu je problémek s tím teplotním čidlem, že stand.aplikace ho nečtou, respektive nezvládnou přečíst ... ale karta jinak pekná, tu singlovou nám teď o talíř zlevněj :)
    KURVADRAT
    KURVADRAT --- ---
    MIKY: Ja teda nevim, ale ted jsem koupil ASUS EAH3870/G/HTDI,512MB DDR4 a teplotu merim normalne pomoci GPU-Z...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    LOOL
    MIKY
    MIKY --- ---
    TOM_HOST: hmmm ... asus ... coura pěkná, kalhotky ukáže, ale teplotku jí nezměříš ....
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ASUS VGA ATI EAH3870X2/G/HTDI/1G DDR3,2xDVI-I,HDMI,HDTV

    http://www.edcz.cz/main.aspx?cls=ProductDetail&pro_id=237031
    Vaše cena 8 900 Kč
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam