• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    MIKY
    MIKY --- ---
    divný - a v eventech ve windows není nějaké info k pádu? může to bejt klidně kvůli pádu jiné aplikace co běží na pozadí, mě tu a tam sekne počič - teda bejvávalo - ale bylo to kvůli drajvrům k infra portu kterej už jsem měl dávno odpojený, ale drivery jsem neodstranil ... divný když někdy ok, někdy ne :(
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    MIKY: U Black edition nejni vetrak,mam tam Arctic freezer 64 pro a v pohode staci.. Je zvlastni,ze se to seka jen obcas-jen napr. pti tom Oblivionu, i kdyz vcera to jelo dobre, a pak po delsi dobe zase...
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    MIKY: ee to bylo ad grafika:) procak 40-50
    MIKY
    MIKY --- ---
    mám X2 3800 a ten má die teplotu 75 stupňů - spíš ti to chcípá na přehřátí procáku - co máš za chladič na procáku? je dobře nasazený?

    netaktíš to doufám s box chladičem???
    MIKY
    MIKY --- ---
    procák v zátěži 70-80??? to je na hranicích životnosti toho procáku!!!
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    Mam athlon 5000+BE,GIAGABYTE AMD 770,2GB RAM
    70-80 v zatezi jinak tak 60..
    JInak ted mam 1x 500GB Samsung disk,predtim jeste Hitachi 160,ale ten mi zacal blbnout(nekdy to nenabootovalo) tak sem ho dal pryc.
    MIKY
    MIKY --- ---
    mě se tohle dělo jen když jsem měl OC grafárnu a nebo procák, ale tohle zamrznutí spíš u grafiky ... u procáku proběhl obvykle rovnou restart, ale tu a tam to i zůstalo seklé ...

    kolik jinak disků či co máš vlastně za stroj? intel, amd - jaká deska, 70-80 je už vyšší, ale viděl jsem i vyšší teploty - je fakt že pak grafika zamrzala, ale obvykle to bylo když grafika byla jen pasivně a nebyl na ni ofuk
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    MIKY: ee,taktovana nebyla..
    fakt si to neumim vysvetlit 3dmark to projede, ale pri nekterejch hrach znicehonic cerno..
    MIKY
    MIKY --- ---
    HLAZARD: nemáš OC grafiku? :)
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    Mam Fortron 400W,30A/28A
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39592
    3D mark stahuju:) ale treba pri csku mi to nepada..
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    HLAZARD: jaky mas zdroj (a ne jen watty, ale i proudy)? nejakym stress testem ti projde komp ok (3dmark06 napr)?
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    Ahoj, mam problem-pri hre(napr.: OBlivion nebo Assasins creed) se mi po chvil hrani vypne monitor,zvuk chvili jde, a pak pocitac vymrzne uplne. Mam Ati 1950pro+ novy ovladace,zkousel sem je reinstalovat,ale nepomohlo to. Teplota grafiky byla tak 70-80 C..
    Nevite cim bz to mohlo byt zpusobene?
    diky
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    PETINY: Todle bude na reklamaci, vadny LCD predpokladam, vyjimecne pri takovym chovani staci vymenit LCD kabel
    PETINY
    PETINY --- ---
    Zdravím, snad se dotazem trefím do tématu...
    Mám notebook Asus F5VL na XPčkách s Ati Radeon X2300, 256Mb. Dneska po spuštění pc se mi 99% černejch barev zobrazuje jako sytě zelená a monitor mi jakoby "šumí".. nevíte někdo co s tím? resp. nesetkal se tu někdo s něčím takovým?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    IRON_STORM: Nic, proste uspory. Tohle je mesic stare.
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    co se s nima deje..

    Společnost AMD vydala tento týden varování, že výsledky prodeje jejích produktů za první čtvrtletí letošního roku budou horší, než byly plánované odhady. V reakci na to se AMD rozhodla propustit 10 % svých zaměstnanců. Jaké jsou její další perspektivy?
    http://www.computerworld.cz/cw.nsf/id/amd_opet_ve_ztrate_propousti_zamestnance
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    GORG: chvilku sem tapal jake schody .... ale uz vidim :D
    GORG
    GORG --- ---
    TOM_HOST: srandovni schody :)


    JACKOBB: hmm mel jsem jednou desku ECS s nForce a pouze jsem litoval, ze jsem si koupil neco neosvedceneho a rikal si, ze uz nikdy ECS:), protoze s ni byly jenom trable (sekal se komp).. a nestandartne vyzadovala vysocewattovy zdroj a to je tak 7 let nazpatek... teprve dnes tak vykonne zdroje vyzadujou nove graficke karty
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NVIDIA nForce 780a SLI vs AMD RS 780G (1/2 představení)
    06.05.2008, Obermaier Zdeněk
    V těchto dnech se po několika odloženích, dostává na trh čipset NVIDIA nForce 780a SLI pro platformu AMD. Tato novinka přináší pro procesory AMD několik dosud nevidaných vlastností. V dnešním testu proti sobě postavíme NVIDIA nForce 780a SLI a velmi podařený čipset AMD RS 780G. Dva nejmodernější čipsety pro AMD s integrovanými DX10 grafikami se utkají v testu právě nyní. Testu se účastnily základní desky Asus Crosshair II Formula a Gigabyte GA-MA780G-DS3H.
    http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=10825&Itemid=43
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam