• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    BOREC
    BOREC --- ---
    zdravim, mam mensi problem, moje arta HD2600 si moc netyka s ovladacem, nebo naopak :) a docela casto mi to cely spadne... slysel sem, že existuji nejake jine ovladace, ne primo od ati ... poradite ? nebo je nejake jine reseni ? diky
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    DWAY: a taktoval si jí? artefakty jsou občas i znamením příliš přetaktované grafiky tj. stává se nestabilní ale nevím jestli to může být i na úkor chlazení (přetaktuješ na max a víc chladíš) :/
    DWAY
    DWAY --- ---
    Zdarec, mam dotaz. Mam radeon x1600 a ve hrach mi se mi robi artefakty (vykresluji se obcas divne obrazce, symboly a tak....) nevite v cem by mohl byt problem?
    SIVER
    SIVER --- ---
    LSDMASACRE: jj to je ok,tam to je zaply ale proste nekdy se vypne jindy ne.netusim proc a z jakeho duvodu,ted sem nahral nove ovladace pro ati.tak uvidim,spis me napadlo jestli neco neexistuje v catalystu.abych to tam vypl ci zapl,jestli tam neni neco co by to mohlo rusit.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    SIVER: já mám ve Vistě v ovládacích panelech položku možnosti napájení kde se můžu zvolit vypínání monitoru po určité době tak se podívej tam. pokud máš XP mělo by to mít obdobný název...
    SIVER
    SIVER --- ---
    ahoj rád bych se zeptal zda nekde v catalystu je nejaka funkce na hybernaci monitoru,cas od casu se mi stane ze monitor nekdy usne jindy ne a nevim cim by to mohlo byt...
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    včera vyšli nové Catalisty 9.3. ! - http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ehm. tak opletacky s grafikou vyreseny...nainstaloval jsem k ni starsi verzi ovladacu, ktera k nim byla prilozena. vyresen cernobily, 1/2 cernobily a deformovany obraz taktez...o diky muj budho.
    VANDRACEK
    VANDRACEK --- ---
    zdravim mohl by mne nekdo poradit prosím jak zprovoznit technologii hybrid crossfire?? vygoogloval sem si že musim zmenit v biosu položku Miscellaneous ale tu sem tam nikde nenasel XD děkuju
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KEPASO: Jo takhle! Tak to je hodne vtipne. Tak to netusim. Ale zkus se podivat do nastaveni Theatre v Catalystech, treba to je nejaka nova Featura.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    TRAGED: televize to umi...tak pred 14 dny jsem dovezl novej kabel a vse slapalo (teda az na velikost obrazu, ktera je na televizi deformovana i pri nastaveni rozliseni 800x600). ale ted je proste na te TV vse cernobile, krom videa v prehravaci. chapal bych stav, kdy by byl obraz celej cenrobilej, ale toto fakt nechapu :(.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KEPASO: Jina norma. Zjevne poustis do TV SVideo signal, teda spis urcite, kdyz to mas pres Svideo v grafice :)

    Reseni je snadne - potrebujes TV s AV vstupem s podporou SVideo a tento na nej prepnout.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj...protoze jsem se s tou grafikou jeste nedomluvil, mam 2 dotazy:
    - co to je za jev, kdyz mam obraz na TV (u rozsirene plochy, ale tusim, ze i u klonovani) cernobily a pritom je film v prehravaci na teto televizi barevny? nad tim mi zustava rozum stat.
    - je tu nekdo, kdo ma sirokouhly monitor + starsi televizi 4:3, a jede mu vsechno okej? bodl by mi ulozenej profil nastaveni z catalystu.
    VANDRACEK
    VANDRACEK --- ---
    tak dekuju vsem už mi to běží bylo to opravdu tim že to nerozpoznalo procesor specialne pak lsdmasacre za ten programek s tim to slo jak po masle XD
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    VANDRACEK:
    pokud už máš tu aktualizaci stáhlou tak stáhli ještě tenhle prográmek a přes to to aktualizuj.. je to jednoduchý
    http://www.svethardware.cz/forum/downloads.php?do=file&id=155
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    VANDRACEK: Pouzij automaticej update, dneska uz ho ma kazda firma.

    To ze ti nejde dobre prehravat MKV muze mit nekolik duvodu - jednak nemas spravny kodeky, coz si myslim ze je duvod cislo 1. MKV je jenom takovej kontainer, predpokladam ze to bude kodovany vnitrne treba DivXem nebo h264. bohuzel nemem moc zkusenosti s tim jak zjistit co je uvnitr, ale na to nejak snad prijdes.

    dalsi vec je ze dneska grafiky obsahuji HW dekodery, takze pokud nemas prehistorickou grafiku, stahni posledni ovladace.

    Osobne bych rekl ze s tim jestli deska pozna nebo nepozna tvuj procesor to nema vubec nic spolecnyho.
    VANDRACEK
    VANDRACEK --- ---
    Traged: jj mam akorat sem si vzpomnel jestli to nemuže bejt že mi visty model procesoru nerozpoznaj a je tam místo toho napsaný AMD unknown model 2,8ghz nekde sem se docet že to bude asi zastaralym biosem a jeikož mam desku od gigabajtu sem hledal na jejich strankach ale jak aktualizovat bios ale nenasel =) možna sem jen slepej
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VANDRACEK: A vista kodeky mas nainstalovany?
    VANDRACEK
    VANDRACEK --- ---
    zdravim potreoval bych poradit jestli existuje naka utilitka nebo driver na procesor phenom 2 jelikož sme presel na visty a pod nima se mi nedaří plynule rozchodit full hd filmy s koncovkou mkv jeliož je to čtyřjadrovej novej procesor a každý jadro ma takt 2,8 tak se mi zda divný že by to nestíhal
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ale traba Panasonicy to maj i na jednom ze SCARTU vzadu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam