• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    PACHOLEQ: zkusit ovladače nejnovější. jaká verze je vůbec na tom cd?
    PACHOLEQ
    PACHOLEQ --- ---
    zdravim, koupil sem ke znamymu tuto kartu(poslanou ceskou postou):
    http://www.alza.cz/sapphire-ati-radeon-hd-2400pro-d111783.htm
    vse se tvarilo ok, dokud se nedoinstalovaly ovladace (z prilozenyho cd) po restartu uz nenajeli win pri jejich startu se seklo cele pc a nic nedelalo, prijde mi ze kdyz se zapne default 3d akcelerace tak se karta jaksi hryzne , dokud sem v safe modu neodinstalval ovladac tak zadna zmena , pak ok. widle sem mu pred 14 dny preinstalovaval a i ted jsme je zkouseli opravit z instalacniho cd ,jestli je nahodou vymena grafiky neporouchala.
    system win xp sp2
    1 gb ram adata ddr2 400mhz
    celeron 1.6
    zakladni deska nejaka ecs s via chipsetem
    co myslite ?
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BOREC: Spis si tva karta netyka s horkem v tve skrini. HD2xxx rada docela topi :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BOREC: Jaky mas operacni system, jak se to padani projevuje a jakou mas verzi ovladacu ?

    Existuji jakesi upravene ovladace, ael v podstate jsou to porad ty stejne ovladace, nikdo jiny nez vyrobce ovladace nevyrabi.
    BOREC
    BOREC --- ---
    zdravim, mam mensi problem, moje arta HD2600 si moc netyka s ovladacem, nebo naopak :) a docela casto mi to cely spadne... slysel sem, že existuji nejake jine ovladace, ne primo od ati ... poradite ? nebo je nejake jine reseni ? diky
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    DWAY: a taktoval si jí? artefakty jsou občas i znamením příliš přetaktované grafiky tj. stává se nestabilní ale nevím jestli to může být i na úkor chlazení (přetaktuješ na max a víc chladíš) :/
    DWAY
    DWAY --- ---
    Zdarec, mam dotaz. Mam radeon x1600 a ve hrach mi se mi robi artefakty (vykresluji se obcas divne obrazce, symboly a tak....) nevite v cem by mohl byt problem?
    SIVER
    SIVER --- ---
    LSDMASACRE: jj to je ok,tam to je zaply ale proste nekdy se vypne jindy ne.netusim proc a z jakeho duvodu,ted sem nahral nove ovladace pro ati.tak uvidim,spis me napadlo jestli neco neexistuje v catalystu.abych to tam vypl ci zapl,jestli tam neni neco co by to mohlo rusit.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    SIVER: já mám ve Vistě v ovládacích panelech položku možnosti napájení kde se můžu zvolit vypínání monitoru po určité době tak se podívej tam. pokud máš XP mělo by to mít obdobný název...
    SIVER
    SIVER --- ---
    ahoj rád bych se zeptal zda nekde v catalystu je nejaka funkce na hybernaci monitoru,cas od casu se mi stane ze monitor nekdy usne jindy ne a nevim cim by to mohlo byt...
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    včera vyšli nové Catalisty 9.3. ! - http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ehm. tak opletacky s grafikou vyreseny...nainstaloval jsem k ni starsi verzi ovladacu, ktera k nim byla prilozena. vyresen cernobily, 1/2 cernobily a deformovany obraz taktez...o diky muj budho.
    VANDRACEK
    VANDRACEK --- ---
    zdravim mohl by mne nekdo poradit prosím jak zprovoznit technologii hybrid crossfire?? vygoogloval sem si že musim zmenit v biosu položku Miscellaneous ale tu sem tam nikde nenasel XD děkuju
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KEPASO: Jo takhle! Tak to je hodne vtipne. Tak to netusim. Ale zkus se podivat do nastaveni Theatre v Catalystech, treba to je nejaka nova Featura.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    TRAGED: televize to umi...tak pred 14 dny jsem dovezl novej kabel a vse slapalo (teda az na velikost obrazu, ktera je na televizi deformovana i pri nastaveni rozliseni 800x600). ale ted je proste na te TV vse cernobile, krom videa v prehravaci. chapal bych stav, kdy by byl obraz celej cenrobilej, ale toto fakt nechapu :(.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KEPASO: Jina norma. Zjevne poustis do TV SVideo signal, teda spis urcite, kdyz to mas pres Svideo v grafice :)

    Reseni je snadne - potrebujes TV s AV vstupem s podporou SVideo a tento na nej prepnout.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj...protoze jsem se s tou grafikou jeste nedomluvil, mam 2 dotazy:
    - co to je za jev, kdyz mam obraz na TV (u rozsirene plochy, ale tusim, ze i u klonovani) cernobily a pritom je film v prehravaci na teto televizi barevny? nad tim mi zustava rozum stat.
    - je tu nekdo, kdo ma sirokouhly monitor + starsi televizi 4:3, a jede mu vsechno okej? bodl by mi ulozenej profil nastaveni z catalystu.
    VANDRACEK
    VANDRACEK --- ---
    tak dekuju vsem už mi to běží bylo to opravdu tim že to nerozpoznalo procesor specialne pak lsdmasacre za ten programek s tim to slo jak po masle XD
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    VANDRACEK:
    pokud už máš tu aktualizaci stáhlou tak stáhli ještě tenhle prográmek a přes to to aktualizuj.. je to jednoduchý
    http://www.svethardware.cz/forum/downloads.php?do=file&id=155
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam